تزریق بوتاکس

بوتاکس تهران

بوتاکس تهران

بوتاکس تهران امروزه برای زیبایی پوست صورت استفاده میشود ، بوتاکس از راه های جوانسازی پوست است که توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار میگیرد . با توجه به اینکه بوتاکس یک ماده سمی است و سم آن جز قوی ترین سم های موجود است . تزریق بوتاکس تهران تنها می تواند  بر روی قسمت های تزریق شده است موثر واقع شود ودر قسمت های دیگر بدن اثر نمی گذارد و تنها برروی  محل تزریق شده تاثیر گذار است.

 

تزریق بوتاکس

 

بیشتر زنان ومردان از تزریق بوتاکس برای  کاهش وازبین بردن رفع چروک درقسمت های مختلف صورت استفاده می کنند وهمچنین ازاین روش می توان برای افزایش حجم اعضای بدن زاین نوع ترکیبات تزریقی استفاده  کرد که این ترکیبات تزریقی معمولا به دو دسته تقسیم می شوند. تزریق بوتاکس برای زیبایی ، تزریق بوتاکس برای درمان

 

نواحی مناسب برای تزریق بوتاکس تهران

 

بوتاکس تهران را می توان در پیشانی، اطراف چشم ها  و یا خط های خنده بهترین محل تزریق بوتاکس هستند. پیشانی زمناسب ترین محل تزریق بریا فرد است . زیرا با تزریق درپیشانی خطوط عمیقی که دربین ابروها هستندکه به اصلاح  همان خط اخم است وبه راحتی با این تزریق از بین میروند و همچنین خطوط عرضی پیشانی را  نیز می توانید  با این روش محو میشوند.

 

بعد از پیشانی ، خطوط اطراف چشم نواحی خوبی برای تزریق بوتاکس است. که این خطوط با تزریق بوتاکس در صورت فرد کاملا ازبین می رود. اگر تزریق بوتاکس تهران  در نواحی صورت  به درستی تزریق شود فرد ازاین تزریق رضایت کامل خواهد داشت .

 

 

تزریق بوتاکس تهران در قسمت  پیشانی، خط اخم و کنار چشم اگربه درستی تزریق شود هیچ عوارضی را ندارد و شما به نتیجهٔ دلخواه ازاین تزریق خواهید رسید.

 

تزریق  بوتاکس تهران معمولا  در بخش زیر چشم، اطراف لب، خط خنده و گوشه های لب فرد  انجام می شود اما باید به میزان خیلی کم وتوسط پزشک شما این تزریق را انجام دهید چون احتمال بروز عوارض برایفرد خیلی کم میشود.

 

 

مقدار دارو مورد استفاده در تزریق بوتاکس تهران

 

معمولا  تزریقات بوتاکس درحدود۱۰۰ واحد برای هر فرد در نظر گرفته شده است  البته درصورتی استفاده درمانی از این تزریق  داشته باشید حداکثر ۶۰۰ واحد برای یک فرد مصرف خواهد شد. البته  نحوه نگهداری ازاین دارو  خیلی مهم است زیرااین دارو عمر مدتی داشته  و باید این دارو  در  دمای  منفی پنج درجه سانتیگراد نگهداری شود ، اگر در این دما نگهداری نشود هیچ اثری نخواهد داشت.

 

تزریق بوتاکس

 

چگونگی تزریق بوتاکس تهران

در بدن هر یکی از ماهیچه برای انجام فعالیت خود از اعصاب دستور میگیرند . این فرمان دراین ماهیچه ها  توسط ماده ای شیمیایی به نام استیل کولین انجام می گیرد.با تزریق بوتاکس از ترشح این ماده شیمیایی توسط اعصاب جلوگیری شده واین تزریق باعث می شودعصب یک ماهیچه  برای مدت کوتاهی قطع شود  واین قسمت از ماهیچه صورت دیگرانقباض نداشته باشد.

 

تزریق بوتاکس تهران معمولا بین دو تا شش ماه در بدن وجود دارد . و بعد از گذشت این مدت ترشح این ماده شیمیایی دوباره آغاز می شود وعضله شما دوباره شروع به حرکت و انقباض می‌کند.

ترکیبات تزریق بوتاکس تهران

در تزریق بوتاکس تهران بیشتر این ماده با فلج کردن عضلاتی ماننددور چشم و یا پیشانی، از انقباض عضلات صورت افراد جلوگیری می کند ، تزریق بوتاکس تهران باعث رفع چین و چروک در صورت فرد خواهد شد و در بعضی مواقع ابروها را بالا میبرد و طول اثر تزریق بوتاکس درحدود ۳ تا ۶ ماه می باشد.

همان گونه که گفته شد بوتاکسسمی است که تزریق مقدارکمی از آنها درماهیچه های صورت فرد  فعالیت عصبی آن قسمت کم شده و حسی نداشته باشد و خطوطی که برروی پوست صورت به هر دلیلی ایجاد شده است با این تزریق کم خواهند شد ودر بیشتر مواقع  این چین وچروک ها توسط این راه از بین رفته و صورتتان زیبا خواهد شد .

 

 

برای درمان چروکهای پیشانی و کنار چشم ها  شما می توانید از روش بوتاکس استفاده کنید تا از پیشرفت چروکها صورت شما جلوگیری شود. بنابراین می توان گفت تزریق بوتاکس تهران از روشهای زیباسازی بدن مخصوصا در صورت است این ماده امروزه  در بین مردم بسیار رایج شده است و به نحوی می توان گفت تزریق بوتاکس در حال حاضراز روش های مهم زیبا سازی درجهان است.

نحوه تزریق بوتاکس تهران

 

تزریق بوتاکس  تهران به راحتی توسط پزشک انجام میشود و پزشک به راحتی این تزریق را انجام می دهد درابتدا پزشک برای بی حس کردن محل تزریق  داروهای موضعی بی حسیرا به کار میبرد اگرخود بیمار درخواست کند بیهوشی عمومی برای او انجام می شود. بعد ازبی حسی به ماهیچه هایی که داری چین و چروک هستند و یا ناحیه اخم ها بوتاکس تزریق می گردد . این نوع تزریق درمان خیلی سریع صورت می پذیرد.

 

تزریق بوتاکس تهران

تزریق بوتاکس تهران برای چه افرادی مناسب است ؟

 

-حساسیت افراد به این دارو .

 

-زنان حامله و شیرده نمیتوانند از آن استفاده کنند

 

– افرادی  که دارای بیماری های روانی و عصبی هستند

 

– افرادی که مشکل قلبی داشته و داروی قلبی استفاده میکنند

 

– افرادی که دارای پوست خیلی ضخیم و یا چین و چروک های عمیقی هستند

 

 

سن مناسب تزریق بوتاکس تهران

بوتاکس تهران برای افراد بالاتراز ۲۰ سال در نظر گرفته شده است وهمه افراد می توانند ازاین تزریق استفاده کنند. تاثیرتزریق بوتاکس نیزدرافراد مختلف تقریبا مانند هم هستند. البته گروهی از افراد به این دارو مقاومت نشان می دهند  و این دارو بر آنها تاثیری ندارد وتزریق این دارو به سن وجنس فرد ربطی ندارد.

 

نکاتی‌ بعد از تزریق بوتاکس تهران

-پس از تزریق بوتاکس تهرانتا ۴ ساعت دراز نکشید

 

-بعد از تزریق ناحیه را ماساژ ندهید

 

– از کیسهٔ یخ روی محل‌های تزریق بوتاکس تهرانبه کار ببرید

 

-بعد از تزریق عضلاتی کهناحیه را منقبض کنید

 

عوارضات تزریق بوتاکس

انجام بوتاکس تهران به جز ضعف عضلانی عوارض دیگری مشاده نشده است . در صورتی که تزریق بوتاکس تهران توسط پزشک با تجربه انجام شود، عوارضی را در پی نخواد داشت.اما گروهی از افراد مانند بیمارانی که بیماری های عصبی و عضلانی دارند .زنان باردار و شیرده نباید از آمپول بوتاکس استفاده نمایند.

 

 

 

در بعضی مواقع تزریق بوتاکس تهران باعث کاهش سردردهای میگرنی در افراد شده است اما گاهی ممکن است سردرد به صورت موقت برای مدت چند روز اتفاق افتد و یا علایمی مانند حساسیت درفرد ایجاد کندکه آن هم موقتی و گذرا است.

 

بوتاکس تهران

مقدارمورد استفاده  دارو در هر دوره تزریق بوتاکس

معمولا در تزریقات زیبایی‌ بوتاکس درحدود۱۰۰ واحد می باشد  و درصورتی که استفاده  درمانی از این تزریق حداکثر ۶۰۰ واحد می باشد البته  به این نکته نیز توجه کنید که نحوه نگهداری ازاین دارو نیز مهم است زیراعمراین دارو کوتاه است  و باید در دمای  منفی پنج درجه سانتیگراد نگهداری شود، اگر در این دما نگه داشته نشود اثر آن از بین می رود.

 

 

تزریق بوتاکس  در چه نواحی از صورت  انجام می شود

یکی از قسمت هایی که بوتاکس تزریق می شود پیشانی است. این قسمت مناسب ترین محل برای تزریق است  زیرا با تزریق درپیشانی خطوط عمیقی که بین دو ابرو ایجاد  شده که به آنها خط اخم گفته می شود را به راحتی با این تزریق از بین ببرید  و همچنین خطوط عرضی پیشانی را  نیز با این روش برطرف کنید. بعد از پیشانی بهترین قسمت خطوط ریز کنار چشم ها می باشد که خیلی‌ خوب با تزریق بوتاکس برطرف می شود. چنانچه تزریق بوتاکس در این نواحی به درستی انجام شود فرد ازاین تزریق رضایت کامل خواهد داشت

 

 

چرا بوتاکس  بهترین راه است؟

تزریق بوتاکس از  روشهای سریع و موثری برای رفع چروک است  بوتاکس بعد از ۴تا۷ روز اثر می کند مدت تزریق بین ۱۰ تا۲۰ دقیقه طول می‌کشد و می‌توانید بعد از تزریق  مب توانید کارهای روزمره خود راانجام دهید ،حتی در اکثر مواقع هنگام خروج کمتر کسی متوجه تزریق‌ها خواهد شد.

البته به این نکته توجه کنید که اثرات تزریق بوتاکس به تعداد تزریق قبلی بین ۴ تا ۶ ماه طول می‌کشد. اگر هر۳ ماه به مدت یک سال تزریق بوتاکس انجام شود، به تدریج فواصل تزریق های بعدی بیشتر می‌شود، یعنی عملا با تزریق بوتاکس کمتر اثرات طولانی‌تری حاصل می‌شود.

بوتاکس توسط چه کسی باید تزریق شود؟

تزریق بوتاکس  تحت نظر پزشک متخصص پوست انجام شود. زیرا هر پوستی نیازمند تزریق بوتاکس نمی یاشد اگر پزشک  شما تشخیص دهد که شرایط عضلات صورت شما به گونه ای است که  پوست دچار چین و چروک می‌شود، باید بوتاکس تجویز شود.

 

 

 

چه محل هایی برای تزریق بوتاکس مناسب است

 

خطوط اخم (بین دو ابرو)

خطوط افقی پیشانی

چین و چروک های کنار چشم

چین و چروک های گردن

خطوط خنده

بوتاکس تهران

بوتاکس چگونه اثر می کند

 

ماهیچه ها برای حرکت از اعصاب دستور می گیرند و این فرمان توسط یک ماده شیمیایی به نام استیل کولین به ماهیچه ها می رسد . بوتاکس از ترشح استیل کولین و در نتیجه منقبض شدن ماهیچه جلوگیری می کند و باعث صاف شدن جای چین و چروک می شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =