جراحی زیبایی شکم وسینه

جراحی زیبای سینه وشکم

جراحی زیبایی سینه وشکم

جراحی زیبایی سینه وشکم در بین افراد به خصوص  بسیار رایج شده است . بسیار افرادی که از اندازه و فرم سینه‌های خود رضایت کافی ندارند و شکم نازیبا و بزرگی دارند می توانند با انجام جراحی زیبایی سینه وشکم به تناسب دلخواه خود دست یابند.

 

جراحی زیبایی سینه وشکم

 شما با انجام جراحی سینه وشکم می توانید  ظاهرو فرم سینه‌ها با لیفت سینه و یا پروتز سینه  سینه هایی زیباتر داشته باشید و با انجام جراحی های مانند ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک سایز شکم خود را کوچک کنید و موجب شود که احساس خوبی نسبت به بدن خود پیدا کنید.

 

جراحی زیبایی سینه وشکم امروزه با روشهای زیادی برای زنان و مردان انجام می‌شود که تاثیرات مثبت زیادی نه تنها بر ظاهر آن‌ها بلکه بر اعتماد به نفس آن‌ها نیز دارد.

 

انواع جراحی زیبایی سینه وشکم

شما می توانید با انجام انواع جراحی زیبایی سینه وشکم به سایز دلخواه بدن خود برسید در اینجا به برخی از انواع جراحی زیبایی سینه وشکم اشاره شده است

-بزرگ کردن سینه‌ها با کاشت پروتز

-کوچک کردن سینه‌ها با انجام لیفت

-لیفت سینه‌ها یا ماستوپکسی

-تزریق ژل یا چربی در سینه‌ها

جراحی کوچک کردن شکم (ابدومینوپلاستی یا تامی تاک)

لیپوماتیک

لیپولیزر

 

 

 

 

جراحی زیبایی سینه وشکم قیمت

 

شما با انجام جراحی زیبایی سینه وشکم  می توانید سینه هایی سفت تر، بالاتر و کشیده تر داشته باشید. وهمچنین بعد از جراحی شکم  می توانید شکم صاف و متناسب با اندام خود داشته باشید اما قیمت جراحی زیبای سینه وشکمبه نوع وروش جراحی که قصد دارید انجام دهید بستگی دارد، برای نهایی شدن فرم سینه ها گاهی تا یکسال باید  صبر کنید.

البته هزینه جراحی زیبایی سینه وشکم به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.دربرخی موارد شرایط جسمی بیمار طوری است که باید آزمایشهایی برای جراحی زیبایی سینه وشکم برای اطمینان از سلامت جسمی فرد انجام شود.

 

جراحی زیبایی سینه وشکم نیازمند  به اتاق عمل و مواد بیهوشی است و با توجه به بیمارستانی که  جراحی سینه در آن انجام می شود هزینه جراحی سینه  متفاوت می باشد.

 

 

جراحی زیبایی سینه وشکم

جراحی زیبایی سینه در ایران

امروزه جراحی زیبایی سینه در ایران بسیار رواج یافته است و شما با انجام جراحی سینه  می توانید سینه های شل خود را مجددا شکل بدهید و بالا بیاورید  بدون اینکه در حجم کلی سینه  شما تغییری ایجاد شود. با وجود این که درعمل  کوچک کردن سینه پوست اضافه سینه برداشته می شود  و بافت سینه به حالت فشرده درمی آید، سینه ها کوچکتر دیده می شوند.

 

اگر سینه شما  شل شده وحجم آن کم باشد وشکل ظاهری خوب و هاله و نوک سینه در جای مناسب قرار داشته باشد تنها  با گذاشتن پروتز می توانید نتیجه بسیار خوبی از جراحی سینه  بدست آورید.

 

اگر سینه  شما شل وحجم آن کم  باشد و هاله و نوک سینه پایینتر از حد طبیعی خود قرار گرفته شده باشد ،وشما  از اندازه سینه خود رضایت نداشته باشد  در جراحی زیبایی سینه و شکم، پوست اضافه برداشته شده و از بافت قسمت زیر سینه جهت برجسته و پر کردن قسمت بالای سینه استفاده می شود.

 

 

 

جراحی شکم

 

جراحی شکم یک روش جراحی زیبایی و پیکرتراشی است که چربی اضافی ناحیه شکم را حذف می کند و با این روش یه سفت کردن عضلات و دیواره ی شکم به کار برده می شود.

 

 

 

معمولاً جراحی شکم برای بیمارانی که مبتلا به بافت شل در شکم بعد از بارداری شده اند مناسب است یا اینکه افراد به دلیل کاهش شدید وزن دچار افتادگی و شلی شکم شده اند.ژنتیک و وراثت نیز  در داشتن شکم آویزان نقش بسیار مهم دارد. بنابراین با انجام جراحی شکم می توانید این مشکلات رارفع کنید.

 

جراحی شکم در قسمت های مختلف شکم انجام می شود ودر بیشتر مواقع به چند دسته تقسیم می شوند. بسته به وسعت جراحی شکم ، یک جراحی شکم می‌تواند از ۱ الی ۵ ساعت به طول انجامد.برای انجام جراحی شکم جراح بین ۱ الی ۲ ساعت زمان لازم است .

 

هزینه جراحی شکم

هزینه مربوط به جراحی شکم بیشتر  به محلی که قرار است جراحی در ان بخش انجام شود بستگی دارد حتی این هزینه می تواند در مناطق یک کشور هم متغیر باشد. هزینه جراحی شکم به عوامل مختلف مثل سن بیماران، وزن و وضعیت سلامت فرد بستگی دارد.

 

جراحی شکم علاوه بر این عوامل به هزینه‌های دیگری مانند مراقبت پیش و پس از عمل، هزینه‌های تجهیزات، دستمزد جراح، بی‌هوشی و داروهای مصرفی از جمله این هزینه‌های جراحی شکم می باشد.

 

انواع  روشهای جراحی شکم

با انجام هر یک از روشهای جراحی شکم  شما می توانید شکمی صاف وتخت داشته باشید و تناسب اندام خود را بعد از جراحی به دست آورید. در نتیجه برای زیباتر شدن و کوچک شدن شکم شما می توانید ازانواع مختلف جراحی شکم بهترین آن را انتخاب کنید.

 

پزشک شما در مرحله اول برای صاف کردن وازبین بردن چربی های شکم برای شما تعیین می کند از چه روشی استفاده کنید و اینکه از چه نوع جراحی شکم مناسب شما است بر عهده ی متخصص است.

در هریک از روشهای جراحی شکم این نکته را فراموش نکنید  که انجام جراحی شکم به سن فرد و نیز میزان بزرگی شکم ،پوست و افتادگی شکم و پهلو برای بیمار بستگی دارد و تنها شخص که می تواند به بیمار کمک می کند متخصص زیبایی است.

 

جراحی زیبایی سینه وشکم

چهار روش جراحی شکم

جراحی آبدومینوپلاستی

جراحی آبدومینوپلاستی بیشتر  برای بیمارانی که دچار افتادگی قابل توجه در پوست و شلی عمده ی عضلانی در ناحیه شکم شده باشند پیشنهاد می شود در این روش جراحی شکم (آبدومینوپلاستی) پوست بیمار از ناف تا زیر شکم (محل تقریبی برش سزارین) به شکل کامل برداشته می شود و برش دور ناف انجام می شود.

درجراحی شکم (ابدومینوپلاستی) این جراحی بیشتر همراه برش و بخیه انجام می شود و روشی عمده برای از بین بردن چربی های اضافه ی شکم است که شکم های شل و آویزان کاندیدای مناسب جراحی شکم می باشند .

جراحی شکم با روش لیپولیزر

روش دیگر برای از بین بردن چربی ها که امروزه مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته است روش لیپولیز است این جراحی یک روش جراحی کاملا کم تهاجم می باشد   که موجب تخریب سلول های چربی انباشته  شده در نقاط مختلف بدن می شود.

 

 

جراحی شکم با لیپوماتیک

 

در روش جراحی شکم با لیپوماتیک فرد نیاز به برش در شکم  ندارد در این روش به وسیله یک میله فلزی چربی های شکم خارج می شوند که معمولا در این روش می توان چربی های تخلیه شده را به اندام های دیگر نیز می توان استفاده کرد.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سیزده =