جراحی صورت تهران

جراحی صورت تهران

جراحی صورت تهران

جراحی صورت تهران جراحی است که به کمک این روش برای زیباسازی صورت در چهره افراد جهت ایجاد تغییراتی در صورت انجام می شود و یا آسیب هایی را برای  زیباسازی صورت رفع می نماید

 

افراد زیادی هستند که برای انجام جراحی صورت تهران و جراحی صورت ترمیمی  به مراکز زیبایی و درمانی مراجعه می کنند، هدف از مراجعه افراد به این مراکز افزایش زیبایی آنها و بهره مندی ازرزیبایی شان میباشد..

 

جراحی صورت تهران

جراحی صورت تهران  و انجام  جراحی بینی

جراحی بینی را می توان گفت که  یکی از جراحی های زیبایی و ترمیمی صورت  است  که طرفداران بسیاری سر تاسر جهان دارد .افراد با بینی های متفاوت برای داشتن چهره ای زیبا دست به جراحی بینی  می زند

 

برخی افراد بینی گوشتی یا استخوانی دارند که برای اصلاح نوک پهن و قوز بینی برای عمل جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند، اما برخی دیگر دچار مشکلاتی همچون  اختلالات تنفسی و انحراف بینی و غیره هستند که در طی برطرف کردن این مشکلات جراحی بینی صورت میگیرد ..

 

 

 

ویژگی جراح جهت جراحی صورت

جراحی صورت می تواند در انجام جراحی ترمیمی صورت به افراد کمک بسیاری کند.هرچه تجربه جراح در این زمینه بیشتر باشد نتایج حاصل از جراحی بهترخواهد شد.در صورت علاقه مندی به انجام جراحی های زیبایی ابتدا با متخصص پوست جلسه ای مشاوره داشته باشید .

 

انواع جراحی صورت تهران

 

در زیر به چند مورد از انواع جراحی صورت اشاره  شده است

 

-جراحی زیبایی بینی

-جراحی زیبایی گوش

-پروتز چانه

-پروتز گونه

-تزریق ژل

 

آیا جراحی صورت تهران برای آقایان نیز انجام می شود

 

امروزه  جراحی صورت تهران هم آقایان و هم خانم ها برای انجام جراحی صورت تهران می توانند کاندید شوند شاید تا الان فکر میکردید که تنها خانم ها کاندیدای انجام این عمل زیبایی صورت هستند در صورتی که جراحی صورت تهران برای مردان کاندیدای خاصی دارد.مردان نیزمانند زنان به زیبایی خود اهمیت می دهند  به همین دلیل جراحی های زیبایی بسیاری را برای رسیدن به این هدف انجام می دهند.

 

 

 

هزینه جراحی صورت تهران

 

هزینه جراحی صورت تهران یکی ازعواملی که کاندیدا برای انجام جراحی زیبایی به آن دقت میکنند.این هزینه پس از انجام بررسی های لازم تعیین می شود.

 

چون عوامل زیادی بر روی هزینه های جراحی صورت تهران  تاثیر میگذارد  ، بدون معاینه نمی توان آن را تعیین کرد.نشانه ها و عوامل  پیری صورت که در ۴۰ سالگی شروع می شوند، ممکن است سرعت بگیرد . شاید خط لبخند شما عمیق شود و چروک هایی در گوشه دهان به وجود آید و پوست گردن افتاده شود  و صورت و گردن چروکیده شوند. اگر این تغییرات را دیدید و خواستید آنها را اصلاح کنید، متخصص زیبایی میتواند به شما کمک بسیاری کند..

جراحی صورذت تهران

 

جراحی صورت تهران ولیفت صورت چه کاری را انجام می دهد ؟

یکی از راه های جوان سازی صورت لیفت صورت است. لیفت صورت به برگرداندن ظاهری و زیبا و جوان صورت و گردن کمک می کند. از جمله مزایای جراحی صورت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

-موجب سفت و کشیده کردن صورت می شود .

-فک را بالا می آورد

-به صاف شدن چین ها در گوشه دهان و خط لبخند کمک بسیاری می کند.

-پوست شل گردن را از بین برده و سفت می کند .

-چربی گردن و زیر چانه را برمی دارد.

-باند های عمودی گردن که به خاطر شل شدن عضله گردن روی می دهد،برطرف میکند.

افراد مناسب جراحی صورت تهران چه کسانی هستند ا

 

 

جراحی صورت تهران برای افرادی که نگران شل شدن و افتادگی صورت خود هستند بهترین گزینه است ،مردان و زنانی که علائم بالا رفتن سن را دارند و می خواهند جوان به نظر برسند، کاندیدهای برای انجام جراحی صورت تهران هستند . کاندیداهای این عمل عبارتند از:

 

بیمارانی که علائم پیری خفیف تا پیشرفته  در صورت و گردن خود دارند.

بیمارانی که پوست یا چربی اضافی درنقاط  گردن دارند و علائمی از پیری متوسط در صورت دارند.

بیمارانی که رزیم زیادی را داشته اند و پیری شدید صورت و گردن دارند

 

 

اقدامات لازم در جراحی صورت چبست

-بیماران بایدا دارای شرایط جسمی سالمی باشند.

-افرادی که سیگار میکشند باید چند هفته   قبل از عمل جراحی از مصرف آن خوداری کنند و نباید بعد از آن شروع شود.

– متخصص زیبایی وضعیت کلی سلامتی شما را ارزیابی می کند تا مطمئن شود برای شما این جراحی ضرری را ندارد..

 

 

 

در لیفت صورت این موارد را رعایت کنید

 

در جوانساز صورت لیفت یکی از فاکتورهای تاثیر گذار است. برخی از بیماران به اشتباه فکر می کنند که این جراحی موجب بالا کشیدن ابرو میشود  (علاوه بر صورت و گردن). اگرچه پیشانی و ابرو قسمت هایی از صورت میباشد، تحت تاثیر عمل لیفت صورت قرار نمی گیرد. لیفت ابرو یک جراحی جدا ست و به صورت جداگانه قابل انجام است..

 

همچنین در پلک ها بر اثر جراحی لیفت صورت تغییری ایجاد نمیشود . جراحی پلک جراحی جدایی است که نمی توان همراه با لیفت صورت انجام داد. عمل جوانسازی چهره ممکن است ترکیبی از موارد زیر باشد : ۱) لیفت صورت ۲) لیفت ابروی اندوسکوپیک ۳) بلفاروپلاستی بالایی و پایینی. در جلسه مشاوره  لیفت صورت، متخصص زیبایی در مورد روش های مناسب با شما صحبت می کند.

 

 

جراحی صورت تهران

 

لیفت ابرو

 

 

 

لیفت صورت معمولا بین ۱۰-۷ سال ماندگاری دارد ؛ اگر جراحی صورت تهران قبل از دوره زمان مجددا انجام شود ، احتمال کمی وجود دارد که موجب بهبود قابل توجه شود. در مقابل نور خورشیر قرار گرفتن  ؛ سیگار کشیدن، تغییرات قابل توجه وزن و عوامل ژنتیک می توانند ماندگاری لیفت را کم میکند . بیشتر بیمارانی که عمل لیفت صورت را انجام داده اند هرگز برای بار دوم نیاز به عمل مجدد ندارند.

 

در هر روش جراحی به نوعی جای زخم ها باقی میماند . متخصصین  کمترین برش ها را ایجاد می کنند و آنها را در قسمت هایی که کمتر دیده می شوند، قرار می دهد.

 

 

برش برای لیفت صورت

 

برش ها در لوب گوش شروع میشود و در امتداد انحنای طبیعی لبه گوش به سمت بالا حرکت میکند.برش تا شقیقه ادامه پیدا میکند و تقریبا ۴ سانتی متر است.در امتداد لوب گوش حرکت می کند و به پشت گوش می رسد یعنی مکان اتصال گوش و صورت و کمی هم در امتداد خط موی خلفی حرکت می کند.برش کوچکی در چانه زده میشود تا دسترسی به چربی و عضلات گردن در میانه گردن امکان پذیر باشد.این زخم ها پنهان می شوند چون با منحنی های و خطوط ترکیب می شوند. وقتی برش ها ترمیم یافتند، برای اکثر خانم ها اهمیت خاصی ندارد.

جراحی صورت پلاستیک

 

 

پروتز گونه وجراحی صورت تهران

ایمپلنت های گونه برای افرادی استفاده می شود که گونه های فرو رفته ای دارند یا خطوط گونه ی آن ها نا مشخص است.

افرادی که گونه هایشان ساختار ضعیفی دارد یا صورت باریک و تختی دارند یا آنهایی که خطوط گونه ی خود را در اثر افزایش سن از دست داده اند می توانند از فوایدی که پروتز گونه برای زیبایی ایجاد می کند بهره مند شوند.

سادگی جراحی پروتز گونه و هزینه ی به نسبت پایین آن باعث شده است که این جراحی یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در بین جراحی های زیبایی صورت محسوب شود.

پروتز چانه و جراحی صورت تهران

جراحی چانه یا پروتز چانه یک راه تاثیر گذار است که برای بهبود دادن حاشیه های صورت و ایجاد یک نیمرخ زیبا تر استفاده می شود. جراحی چانه یا پروتز چانه یک جراحی ساده است که برای تغییر ساختار زیرین صورت و ایجاد تعادل برای اجزای صورت از ایمپلنت استفاده می کند. این جراحی گاهی اوقات با جراحی زیبایی بینی ترکیب می شود تا بتواند نیمرخ زیباتر و متعادل تری را برای بیمار ایجاد کند.

روش های جایگزین دیگری که می تواند بجای ایمپلنت استفاده شود یا همراه با ایمپلنت انجام شود عبارتند از : فیلر های تزریقی و جراحی فک

دوره نقاهت بعد از  جراحی پلاستیک چگونه است

معمولا بیشتر جراحی‌های صورت تهران  به اقامت در بیمارستان  به مدت طولانی نیاز ندارند.  البته بسته به میزان  و نوع و جراحی، و اینکه  برخی از جراحی ها ممکن است بر مبنای سرپایی تکمیل شوند بدین معنا که نیازی نیست که در بیمارستان بمانید.

روندهای دیگر نیازمند اقامت شبانه در بیمارستان یا به مدت ۲ الی ۳ روز می‌باشند. در هر صورت، قبل از این که از بیمارستان مرخص شوید، جراح شما در مورد هرگونه مراقبت ویژه در طول مدت نقاهت مشاوره خواهد دادو بعد ار آن .

بخیه‌های دائمی و جراحی در مطب یک هفته پس از جراحی کشیده خواهند شد. پزشک شما همچنین بایستی رژیم غذایی ویژه‌ای که باید دنبال کنید، داروهایی که باید مصرف یا اجتناب کنید و هرگونه محدودیت بر فعالیت‌ها را برای شما و همراهانتان  توضیح دهد

جراحی پلاستیک صورت

نکاتی که در مورد جراح پلاستیک باید بدانید

جراح پلاستیک شما بایستی روند، ریسک‌ها، مزایا، ریکاوری را با فرد متقاضی در میان بگذارد . اینکه بدانید انتظار چه چیزی را باید داشته باشید، شما را در وضعیت راحت‌تری قرار می‌دهد.

شما می توانید از بهترین جراح پلاستیک تهران در رابطه با روند های جراحی پوست بپرسید و تعداد دفعات عمل او چه میزان بوده است. شما همچنین بایستی بدانید که چه اقداماتی برای قبل از جراحی پوست صورت باید انجام دهید ، روندها چقدر طول می‌کشند و هرگونه ریسک مرتبط را نیز بدانید. جراح شما بایستی در رابطه با مصرف هر نوع دارویی از شما با خبر باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =