جراحی لاغری بازو

جراحی لاغری بازو

جراحی لاغری بازو

جراحی لاغری بازو یکی از جراحی های زیبایی است . برخی افراد هستند که  ازفرم بازوهای خود احساس  ناراضایتی دارند  این افراد درناحیه بازو خود پوست و چربی اضافی دارند و بازویشان حالت آویزان و بد شکل دارنددو دیگر اینکه بازوی های  بسیار بزرگی دارند.

جراحی لاغری بازو

بسیاری خانم ها در زمان مراجعه به جراح  از این نکته گله دارند که به دلیل بزرگ بودن بازویشان  مجبورند لباسی بزرگتر از سایز خود را بخرند.  نکته قابل توجه در این افراد این است که تناسب اندام در بالا بردن اعتماد به نفس و راحتی فرد مخصوصا به هنگام لباس انتخاب کردن و پوشیدن بسیار مهم می باشد ، اگر پوست بازوهای شما شُل و افتاده به نظر می‌رسد یا از زیر بازوهای شما آویزان شده و پوست و چربی اضافه پیدا کرده است، عمل لاغری بازو می‌تواند راهکار خوبی برای رفع مشکل شما باشد

روش های مختلف  جراحی لاغری بازو

پزشک شما با توجه به کیفیت پوست و میزان چربی زیر پوست و چربی خود پوست یکی از روش های مناسب جراحی لاغری بازو را به شما پیشنهاد می دهد در اینجا به روشهای مختلف جراحی لاغری بازو اشاده شده است

-جراحی لاغری بازو با لیپوساکشن

-جراحی لاغری بازو  با برش کوچک

– جراحی لاغری بازو یا براکیوپلاستی استاندارد

-لیفت بازو با برش بزرگ که هر کدام تکنیک و روش خاص خود را دارد ، صورت می پذیرد .

جراحی لاغری بازوچیست

جراحی لاغری بازو که در حقیقت نوعی جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی است روشی است که در آن به کمک جراحی چربی ناحیه ی بازو برداشته می شود و پوست شل آن نیز سفت می گردد . پوست افتاده ی ناحیه بازو در اثر چاق و لاغر شدن های متوالی ، افزایش سن و زمینه ی ارثی ممکن است در فرد ایجاد شود .

جراحی لاغری بازو بیشتر برای فرم دادن به قسمت بالای بازوها، کشیدن پوست شُل شده و برداشتن چربی‌های اضافه‌ای که موجب اویزان شدن چربی در زیر پوست و لاغر کردن بازوها شده‌اند، انجام می‌شود. برداشتن پوست اضافه‌ای که به خاطر کاهش وزن یا پیری در زیر بازوها به وجود آمده است، می‌تواند افتادگی پوست بازو را برطرف کند و کل پوست این ناحیه تا آرنج را بکشد. در بعضی از موارد از عمل لیپوساکشن نیز همراه با جراحی لاغری بازو برای دستیابی به نتایج بهتر استفاده می‌شود.

جراحی لاغری بازومناسب چه کسانی است

به طور کلی افرادی مناسب جراحی لاغری  بازو هستند که شرایط زیر  را داشته باشند :

-افرادی که بازوهای عریض و بیش از حد بزرگ دارند

-افرادی که دارای بازوهایی با پوست بسیار سست هستند

-افراد ی که در هر سنی به وزن نسبتاً پایدار رسیده و فاقد اضافه وزن قابل توجه باشند؛

-افراد سالم بدون هیچ گونه مشکل خاص که منجر به افزایش خطر جراحی شود

-افراد غیر سیگاری و افراد دارای انتظارات واقع‌بینانه

جراحی بازو

نحوه ی انجام لیفت بازو

معمولا جراحی لیفت بازو برای بیشتر افراد به صورت سرپایی با تزریق وریدی یا بیهوشی عمومی صورت می پذیرد ،وجراح  متخصص جراحی پلاستیک برش های لازم در قسمت داخلی زیر بازو یا  داخل بازو، برای برداشتن پوست و چربی اضافی بر روی بازو انجام می دهد که در این میان ممکن است از عمل لیپوساکشن به عنوان درمان تکمیلی جهت برداشت چربی ها استفاده نماید ، پس از برداشت چربی و پوست اضافه ، برش ها جمع می شود تا بازو سفت و نرم تر گردد و سرانجام پوست روی خط جدید بازو قرار گرفته و برش ها بخیه زده می شوند .

نحوه  براکیوپلاستی بازو

جراحی براکیوپلاستی یا با جراحی لاغری بازو هدف خارج کردن توده چربی و پوست اضافی بازو ها برای  لاغر شدن و صاف شدن بازو ها انجام می گیرد.این نوع جراحی به کمک

-لیپوساکشن یا خارج کردن چربی های اضافی ناحیه مورد نظر

-حذف مستقیم پوست اضافی ناحیه بالای بازوانجام می شود.

نکاتی که در جراحی براکیوپلاستی باید بدانید

یکی از مهم ترین نکات در جراحی لاغری برای بازو، اسکاری است که ممکن است بعد از جراحی باقد بماند این برش از ناحیه زیر بغل شروع شده و تا ناحیه آرنج پیش خواهد رفت .معمولا یک سری محدودیت هایی در رابطه با منطقه ای که اسکار بازو در آن قرار گرفته، وجود دارد. مثلا در پوشیدن لباس های بدون آستین ممکن است فرد دچار مشکل شود . البته تعداد افرادی که خواهان حذف پوست اضافی بازوهایشان هستند بیشتر از افرادی است که در پی تغییر اسکار ناشی از حذف پوست اضافی در بازوهایشان می باشند.

جراحی لاغری بازوبا روش لیپوماتیک

در جراحی لاغری  برای بازو با  روش لیپوماتیک می تواند چربی های اضافی بازو را بیرون بکشد و بازوهای شما را خوش فرم و زیبا کند. بعد از لیپوماتیک بدلیل قدرت لیفت بالایی که دارد پوست بازوها کشیده و سفت خواهد شد. جراحی لاغری بازو یا لیپوماتیک برای افراد  بدون بخیه و با بی حسی موضعی انجام می شود و میزان قابل توجهی از چربی ها در یک جلسه از این ناحیه بیرون کشیده می شود.  بعد از جراحی لاغری بازو با لیپوماتیک برای دریافت بهترین نتیجه توصیه می شود که از گن های فشاری مخصوص استفاده شود.از فعالیت های شدید بدنی پس از لیپوماتیک بازو باید به مدت ۴ الی ۶ هفته خودداری شود.

جراحی لاغری صورت

ممکن است شما در افراد خوش اندام هم  مشاهده کرده باشید که چربی‌های اضافی ناخوشایندی در صورت، خط فک یا گردن خود دارند که این امر باعث شده است که ظاهر آنها حالت گوشتی و بدقیافه به خود بگیرد. متقاضیان  زیادی برای انجام جراحی‌ لاغری  صورت مانند لیپوساکشن به متخصص جراح پلاستیک  مراجعه می‌کنند تا از این طریق، چهره‌ای زیباتر و جذاب‌تر پیدا کنند.

بیشتر افراد از ظاهر گونه‌های خود احساس  رضایت دارند اما برخی از جوانان و افراد مسن هم هستند که از ظاهر گونه‌های خود راضی نیستند. بسیاری از این افراد از گرد و چاق بودن گونه‌های خود شکایت می کنند . علت چاقی گونه‌ها، چربی باکال است.جراح زیبایی قادر است چربی‌های زائدی که موجب به وجود آمدن غبغب، افتادگی فک‌ها و یا صاف شدن برجستگی‌های طبیعی صورت شده است را با دقت بالایی حذف نماید.

جراحی لاغری بازو و جراحی صورت

جراحی لاغری صورت

جراحی لاغری صورت از طریق انجام عمل لیپوساکشن صورت یا جراحی تخلیه چربی دهانی به شما کمک کند تا صورتی استخوانی‌تری  داشته باشید و به بهترین حالت ممکن از چهره خود دست پیدا کنید. یکی دیگر از روش های جراحی لاغری در صورت لیپوماتیک است که لاغر کردن موضعی دقیق و موثر تر از  روش لیپوساکشن  را در کل بدن ممکن می‌کند. هزینه جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن بسته با ناحیه تحت درمان، در افراد مختلف، متفاوت است. معایب لیپوماتیک می‌تواند شامل کبودی، درد، و ورم در نواحی تحت درمان باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =