جراحی پهلو

جراحی پهلو

جراحی پهلو

جراحی پهلو از جراحی های زیبایی برای لاغری در ناحیه شکم وپهلو می باشد امروزه  کمر باریک یکی از مهمترین معیارها زیبایی وتناسب اندام افراد محسوب می شود لیپوساکشن ، لیپوماتیک و لیپولیز از روش های پیکرتراشی جراحی پهلو می باشد  که در این روش ها ، با ساکشن چربی ها ،انباشته ی شده درنواحی پهلو و پشت به کمک این دستگاهها از بدن خارج می کنند.

 

 جراحی پهلو

جراحی پهلو با روش  لیپوساکشن

جراحی پهلو با روش  لیپوساکشن یکی از جراحی هایی  است که جراح زیبایی به کمک آن چربی های اضافی درناحیه مورد نظر را برمی دارد.

همان گونه که می دانید چربی های انباشته شده و سفت شده در پهلوها برای آب شدن نیازمند  به رژیم های غذایی سخت و ورزش های سنگین می باشد و در بسیاری از موارد به صورت کامل از بین نمی روند، لیپوساکشن و جراحی لیپوماتیک کمک می کند تا بافت چربی های این ناحیه شل و بیرون کشیده شوند.در واقع لیپوساکشن و جراحی لیپوماتیک یعنی مکش و خارج کردن چربی ها که با استفاده از یک پمپ مکشی انجام می شود و برای لاغری موضعی کاربرد دارد.

 

جراحی پهلو با لیپوساکشن چگونه انجام می شود

 

در جراحی پهلو به وسیله لیپوساکشن پزشک از یک لوله نازک از جنس استیل به نام کانولا استفاده می کند این لوله  حرکات چرخشی در بدن فرد ایجاد می کند یعد از این مرحله پزشک اقدام به تخلیه چربی ها می کند. در واقع بیمار در پایان جراحی زیبایی تنها یک سوراخ در بدن فرد  احساس می کند. پهلوها نقاطی هستند که  شما می توانید به خوبی با جراحی لیپوساکشن لاغر می شوند و این لاغری به صورت دائمی در فرد باقی می ماند.لیپوساکشن یک روش برای لاغری است که قادر به برداشتن و تخلیه کردن چربی از زیر پوست در قسمت های مختلف بدن از جمله شکم ، پهلو ، ران ، باسن و غبغب خواهد بود.

 

قبل از لیپوساکشن پهلوبه این نکات توجه کنید

قبل از جراحی پهلو ابتدا باید  آزمایشات و معاینات لازم  انجام شود و وضعیت جسمی شما  توسط پزشک بررسی شود تا بیمار بتواند نتایج موفقی از عمل به دست آورد. لیپوساکشن کمک می کند تا بافت اضافی چربی در پهلو و شکم ها کاهش یابند و از بین بروند.

جراحی پهلو با لیپوساکشن مناسب چه کسانی است

 

مناسب‌ترین و بهترین کاندیدهای لیپوساکشن افرادی هستند که شرایط زیر را داشته باشند

 

۱- حداکثر ۳۰ درصد وزن اضافی نسبت به وزن ایده‌آل، دارای پوست الاستیک و تون عضلانی خوب

۲- فاقد هر گونه بیماری تهدید‌کننده ویا مختل‌کننده شرایط لیپوساکشن و بهبودی از آن

۳- افراد غیر سیگاری‌ برای این جراحی مفید هستند.

۴-افراد دارای یک چشم‌انداز مثبت و اهداف خاص در ذهن خود برای تناسب اندام بدن؛

۵-عدم پاسخ‌دهی چربی‌های اضافی به رژیم غذایی و ورزش.

 جراحی پهلو

جراحی پهلو با لیپوماتیک

 

 

از روش ها جراحی پهلو روش لیپوماتیک پهلوهاست جراح برای این کار با ایجاد بیحسی موضعی ؛ چند سوراخ کوچک نیم سانتی‌متری در پوست پهلو و پشت فرد ایجاد می کند ، سپس لوله ی باریک کانولا از درون این سوراخ‌ها برای حذف چربی اضافی پهلوها وارد بدن و در ناحیه ی چربی ها خواهد شد ، که با ورود آن ، کانولای متصل به دستگاه مکنده ، ابتدا با حرکت ارتعاشی و لرزشی خود ، بافت چربی مقاوم ، سفت و سخت ناحیه را سست و تخریب می‌کند ، سپس به کمک دستگاه قطعات چربی شکسته شده و مایع شده از بدن مکیده شده و به بیرون از بدن تخلیه خواهند شد . با استفاده از لیپوماتیک کمر برآمدگی ها و حالت یک تکه پشت کمر از بین می رود.

جراحی پهلو با لیپولیز

در این روش جراح به کمک اشعه ی لیزر دستگاه از طریق لوله ی کانولا با ورد از طریق سوراخ های روی پوست ، موجب تجزیه و ذوب سلول های چربی بدن فرد خواهد شد ، مقداری از چربی مایع شده از طریق مکش دستگاه از بدن فرد  تخلیه  می شود و بخش دیگر آن توسط جذب طبیعی بدن از طریق کبد و کلیه ها دفع خواهد شد ، این روش جراحی حدود ۱ الی ۲ ساعت زمان نیاز خواهد داشت .

جراحی پهلو به کمک آبدومینوپلاستی

روش لاغری پهلو به کمک آبدومینوپلاستی زمانی کاربرد دارد که ضمن لاغری موضعی ، لازم است طی جراحی پوست اضافه ی شکم نیز برداشته شود اما در مواردی مانند لیپوساکشن ، لیپوماتیک و لیپولیز لازم است به میزان عبور یک لوله ی کانولا در محل مورد نظر جراحی صورت پذیرد و با عبور این لوله ، در اثر حرکت آن چربی ها از بدن فرد تخلیه می گردند .

جراحی پهلو

بعد از جراحی لاغری پهلوچه مراقبت هایی لازم است

 

با رعایت توصیه های مراقبتی ارائه شده از سوی پزشک معالج بعد از جراحی لاغری پهلو می توان بهبودی سریع تر و کاهش عوارض احتمال را میسر ساخت ، لذا مراقبت های بعد از جراحی لاغری پهلو عبارتند از :

-به مدت یک الی دو ماه پس از جراحی لاغری پهلو ، از خوردن غذاهای شور و چرب خودداری کنید.

– برش جراحی را دو الی سه روزبعد از جراحی  به طور مرتب ماساژ دهید بهتر است این کار را سه بار در روز انجام دهید  تا هم درد این ناحیه کاهش یابد و هم اینکه اثر بیحسی آن از بین رود .

-در محل جراحی از قرار دادن هر گونه کمپرس سرد و گرم بعد از جراحی خودداری کنید.

-تا دو روز از جراحی ازرفتن به حمام خودداری کنید و پس از آن نیز مدت حمام باید کوتاه باشد.

-تا دو هفته استخر و شنا رفتن ممنوع خواهد بود.

-حتما ۳ الی ۴ روز پس از جراحی به پزشک معالج خود جهت بررسی وضعیت جراحی مراجعه کنید .

 

جراحی لاغری پهلو

در اخر باید گفت که شما می توانید به کمک  روش های مختلفی نظیر ؛ آبدومینوپلاستی ، لیپوساکشن ، لیپوماتیک ، لیپولیز و … می توانید چربی ناحیه ی پهلو را طی یک جلسه از بین ببرید ، از بین بردن چربی پهلو همواره به همراه ، از بین بردن چربی شکم می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =