جراحی چربی پهلو

جراحی چربی پهلو

جراحی چربی پهلو

جراحی چربی پهلو از جراحی های زیبایی شکم وپهلو می باشد چاقی در ناحیه کمر یکی از دلایلی است که موجب می شود فرد کوتاه قدتر دیده شود  واندام را بهم ریخته نشان دهد همچنین وجود چربی اضافه در پهلو وشکم باعث می شود لباسهای مورد علاقه از فرد سلب نماید امروزه روشهای زیادی برای جراحی چربی پهلو وجود دارد یکی از این روشها  لیپوماتیک است که می تواند با استفاده از این روش چربی های انباشته شده در کمر و پهلو ها را در یک جلسه و با کمترین درد استخراج نماید و از داشتن یک اندام زیبا لذت برد.

 

جراحی چربی پهلو

 

جراحی چربی پهلو با لیپوماتیک

 

بیشتر افرادی که دچار چاقی موضعی هستند عموما در قسمت هایی مانند پهلو ها و شکم ، ران ها و یا بازوها چربی اضافه دارند یکی ازاعضایی که مقدار زیادی چربی در آنها انباشته می شود کمر و پشت کمر است .چربی های این ناحیه هم با رژیم و ورزش به سختی آب می شوند و ظاهر اندام را بسیار زیاد تحت تاثیر قرار می دهد .به همین جهت افراد به جراحی پهلو با لیپوماتیک رو می آورند.

جراحی چربی پهلوچگونه انجام می شود

لیپوماتیک یکی ازروش های جدید برای حذف چربی است است که می تواند تاثیراتی مستقیم بر روی چربی ها ی بدن فرد بگذارد و باعث از رفتن  آنها و تخلیه آنها از بدن می شود، روش لاغری با لیپوماتیک یک روش فراصوتی است که با وارد کردن ارتعاشات بسیار سریع باعث تخریب سلول های چربی شده و چربی ها ی انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو را از بین می برد که در نهایت نیز باعث لاغری موضعی  در فرد می شود.

 

به طور کلی انجام جراحی چربی پهلو نیاز به زمان کمی دارد و بعد از جراحی چربی پهلو نیز فرد مدت زمان بسیار کمی برای بهبودی نیاز دارد ، این روش بدون بی هوشی بوده و با بی حسی موضعی می توان بهترین نتیجه را از آن دریافت کرد.

جراحی چربی پهلو با دستگاه لیپوماتیک باعث می شود که  چربی های این ناحیه  از بدن بدون هیچ گونه عارضه ای از بین برود در روش  جراحی چربی پهلو خطر آمبولی یا وارد شدن چربی در خون وجود ندارد و بیماران در همان جلسه می توانند به منزل خود بازگردند ، زیرا جراحی پهلو نیازی به بستری نداشته و دوره ی نقاهت آن بسیار کوتاه است .

 

نحوه انجام جراحی چربی پهلو

همان طور که گفته شده بود در برخی از مواقع با هیچ ورزش یا رژیم خاصی چربی های کمر و پهلو  شما از بین نمی رود و یکی از بهترین روشها برای حذف  چربیهای اضافه جراحی پهلو با لیپوماتیک می باشد .

 

جراحی چربی پهلو

برای انجام لیپوماتیک نواحی از پشت کمر که نیاز به تخلیه چربی  است در این جراحی پزشک قبل از اقدام به بیحسی شروع به نشانه گذاری  می کند تا با توجه به این نشانه گذاری ها ناحیه مناسب برای ایجاد شکاف لازم که قرار است لوله کانولا از طریق آن وارد بافت چربی شود ایجاد شود، تخریب و از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک از طریق لوله کانولا صورت می گیرد این لوله با حرکات ارتعاشی که ایجاد می کند به چربی های اضافی ضربه وارد می کند و موجب تخریب این چربی ها می شود، از طریق مکش چربی های تخریب شده استخراج می شود

جراحی چربی پهلو با لیپوساکشن

در روش جراحی چربی پهلو با لیپوساکشن بافت چربی اضافه از طریق سوراخ های ایجاد شده بر روی پوست ، با حرکت عقب و جلوی کانولای وارد شده از سوراخ های پوست در محل چربی ها ، شکسته شده و در نهایت مکش دستگاه لیپوساکشن ، موجب ساکشن چربی ها به بیرون از بدن فرد خواهد شد.

 

 

لیپوساکشن یک روش قدیمی  برای کاهش و حذف حجم چربی‌های موضعی اضافی در نواحی مختلفی از بدن مانند ران، باسن، شکم و پهلو، بازو، زیر زانو، سینه، گونه‌ها، چانه و گردن و مچ پاهاست. لیپوساکشن می‌تواند به تنهایی و یا همراه با دیگر روش‌های جراحی پلاستیک برای مثال همراه ابدومینوپلاستی در کوچک کردن شکم و پهلو استفاده شود. لیپوساکشن روشی است برای درمان چاقی و همچنین یک جایگزین برای رژیم غذایی مناسب و ورزش سنگین است. با این حال این روش یک درمان مؤثر برای حذف و ترمیم پوست آویزان و اضافی ناحیه شکم و پهلو نیست

 

قبل از انجام جراحی چربی پهلو به این نکات توجه کنید

 

۱-انجام آزمایش خون برای بررسی شرایط عمومی بدن شما

۲-مشخص کردن روند کار کبد و کلیه ها

۳-انجام تست بارداری برای زنانی که قصد انجام جراحی را دارند.

۴-انجام تستهای انعقادی برای جلوگیری از مشکلات خونریزی حین عمل

۵-گرفتن تست تشخیص بیماریهایی مانند هپاتیت برای رعایت موارد ویژه حین جراحی چربی پهلو

 

جراحی چربی پهلو

جراحی چربی پهلو با لیپولیز

جراحی چربی پهلو با لیپولیز یکی از روشهای حذف چربی است که با  در دو نوع لیزری و اولتراسوند  حذف چربی را انجام می دهد که در نوع لیزری از اشعه ی لیزر نوع سرد و گرم برای از بین بردن چربی های انباشته شده ی پهلو ،کمر و دیگر نقاط بدن می توان از ایندستگاه  استفاده کرد و در لیپولیز اولتراسوند ، استفاده از ارتعاش فرکانس امواج صوتی سلول های چربی شکسته و تبدیل به مایع شده و در نهایت از طریق مکش دستگاه لیپولیز یا از طریق دفع طبیعی بدن ، خارج خواهند شد .

 

خطرات و عوارض جراحی پهلو با  لیپولیز چیست

با توجه به اینکه از چه نوع لیپولیزی استفاده گردد ، خطرات و عوارض لیپولیز پهلو  باهم متفاوت  خواهد بود

-احتمال سوختگی پوست در افراد با پوست های تیره در هنگام جراحی پهلو با لبپولیر زیاد است

-کاهش حداکثر ۲۰۰ گرم چربی در هر ناحیه از بدن

-تورم و کبودی خفیف ،آسیب به بافت های مجاور چربی به علت حرارت دستگاه در روش لیپولیز گرم

 

فیلم جراحی پهلو به روش لیپوساکشن

. هر فرد باید قبل از انجام جراحی  با در نظر گرفتن خطرات و عوارض احتمالی و آگاهی و درک صحیح این روش را انتخاب کند. زیرا برای تکمیل پرونده پزشکی فرد قبل از عمل از او فرم رضایت‌نامه‌ای مبنی بر آگاهی او از خطرات احتمالی و پذیرش ریسک عمل گرفته می‌شود.و بطور کلی باید برای قبل از اقدام به جراحی چربی پهلو از پزشک خود بخواهید که  فیلم جراحی پهلو را به شما نشان دهد تا شما با اطلاعات کامل اقدام به جراحی کنید که بعدا پشیمان نشوید

 

جراحی چربی پهلو

هزینه جراحی پهلو

 

عوامل زیادی بر هزینه لیپوماتیک تاثیر پذیر می گذارد از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه لیپوماتیک می توان به :

 

– هزینه جراحی پهلو مقدار چربی ناحیه مورد نظر که قرار است با استفاده از لیپوماتیک استخراج شود اشاره کرد .

 

-از جمله عوامل دیگری که می توان در هزینه جراحی پهلو  به آن اشاره کرد تعداد جلسات می باشد که در نظر گرفته می شود همچنین ناحیه تحت درمان می تواند در هزینه تاثیر گذار باشد بعنوان مثال هزینه لیپوماتیک بازو با لیپوماتیک شکم و پهلو یکسان نمی باشد

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 10 =