جراح سینه خوب

جراح سینه خوب

جراح سینه خوب

جراح سینه خوب ، باید به غیرازدوره های  جراحی عمومی دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز با موفقیت سپری کرده باشد و مدرکی معتبر از مراکز دانشگاهی معتبردر این زمینه کسب کرده باشد ودر زمینه جراحی های زیبایی و پلاستیک تجربه ،مهارت و تبحر کافی داشته باشد.

جراح سینه خوب

دلایل انتخاب جراح سینه خوب

جراحی زیبایی سینه در چند سال اخیر به دلایل مختلف در بین خانم ها بسیار رواج پیدا کرده و هم چنان روبه افزایش است. بهتر است این را بدانید که جراحی زیبایی سینه یکی  از جراحی های حساس محسوب می شود به همین یافتی جراح سینه خوب اهمیت زیادی برای فرد باید داشته باشد زیرا انتخاب جراح خوب در نتیجه جراحی و نتیجه مطلوب آن نقش بسیار موثری دارد.بهترین جراح سینه باید متخصص و با تجربه باشد  و بدون هیچ گونه مشکل وعارضه ای بهترین نتیجه را را از جراحی برای شما بدست آورد.

به هر حال زیبایی سینه به خانم ها در داشتن اندامی زیبا و متناسب کمک زیادی می کند.و بهترین جراح سینه می تواند موجب افزایش اعتماد  به نفس وزیبایی سینه های خانم هایی شود که سینه های کوچک ، افتاده یا بزرگی دارند .

جراحی سینه

جراحی سینه در حقیقت نوعی جراحی زیبایی و یا ترمیمی سینه است که با این جراحی عیوب سینه برطرف می شود و همین امر  تاثیر بسزایی در رفع مشکلات وزیبایی وتناسب اندام سینه بانوان  داشته باشد.

البته  جراحی سینه تنها برای خانم ها انجام نمی شود بلکه در برخی موارد آقایانی که مشکلات بزرگی سینه دارند می توانند برای رفع بزرگی سینه می توانند جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی را انجام دهند.

بعد ازانجام  جراحی سینه این جراحی باعث بالا رفتن  اعتماد به نفس فرددر بیشتر خانم هامی شود ومی توان گفت که این جراحی زیبایی وتناسب اندام سینه افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت.

معمولا  بیشتر بیماران  بعد از جراحی سینه از جراحی رضایت کامل دارند و بلافاصله پس ازجراحی می توانند نتیجه جراحی  را مشاهده کنند.در کل روشهای جراحی عبارت است از بزرگ کردن سینه های کوچک، کوچک کردن سینه های بزرگ، بالا بردن سینه یا لیفت سینه،کوچک کردن سینه آقایان است.

جراح سینه خوب

چگونه جراح سینه  خوب انتخاب کنیم ؟

اگر قصد انجام  جراحی سینه مانند عمل ماموپلاستی و عمل پروتز سینه را دارید  وبه دنبال راهکارهای برای پیدا کردن جراح سینه خوب  می باشید. برخی سوالات را درباه جراح سینه خوب بهتر است بدانید.به عنوان مثال

– جراح سینه خوب  کیست؟

-ویزگی جراح سینه خوب چیست؟

– جراح سینه خوب در ایران چه کسی است؟

در این مقاله به برخی از خصوصیات جراح سینه خوب اشاره شده است که شما را در انتخاب بهترین جراح سینه کمک خواهد کرد.

خصوصیات جراح سینه خوب در تهران

از خصوصیات جراح سینه خوب در تهران  این است که قبل از هر چیزی سلامتی بیماررا در اولویت کارخود قرار دهد ودر جلسه مشاوره هدف فرد را از انجام عمل جراحی سینه جویا شود و با توجه به مهارت و تخصصی که در این زمینه دارد  اقدام به درمان و جراحی سینه بیمار بکند.

جراح سینه خوب باید با توجه به تجریه ومهارت خود باید با انجام روش های مختلف جراحی بهترین فرم را به سینه بیمار بدهد و زیباسازی سینه هر فرد را متناسب با بدن او ایجاد نماید.

همچنین افراد می توانند با مراجعه به مطب پزشک با جراح سینه به صورت حضوری مشاوره داشته باشند.

انتخاب جراح سینه خوب

جراح خوب سینه چه ویژگی دارد

برای اینکه صدمات و عوارض ناشی از جراحی سینه  شما به حداقل برسد شما باید جراحی سینه را نزد فوق تخصص پلاستیک انجام دهید.در اینجا به چندین ویژگی جراح سینه اشاره شده است

یکی از ویژگیهای جراح سینه خوب این است که ،قبل از انجام هر کاری هدف فرد را ازانجام  جراحی سینه جویا شود و بهترین روش را برای جراحی بیمار انتخاب کند و در جلسه مشاوره یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد ارائه دهد.

همچنین جراح سینه خوب  باید با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد را در رابطه با جراحی سینه پاسخ دهد و در مورد اقدامات قبل از جراحی  و بعد از جراحی سینه توصیه های لازم را به بیمار ارائه دهد.

یکی از ویژگی های مهم جراح سینه این است که سلامتی فرد را بدون در نظر گرفتن منافع مالی در اولویت کار خود قراردهد.و جراح سینه خوب ،باید اندام و چارچوب کلی بدن بیمار را قبل از هر کاری مورد بررسی  قرار دهد تا بهترین روش را برای ایجاد نتیجه انتخاب نماید.

انتخاب بهترین دکتر جراح سینه خانم

برای انتخاب بهترین جراح سینه خانم شما می توانید از دوستان و اطرافیان پرس و جو کنید واز انها در این زمینه کمک بخواهید یا اینکه دراینترنت جستجو کنید و لیستی از جراحان سینه موفق را در این زمینه تهیه نمایند و با مراجعه به سایت جراحان زیبایی سینه پزشکان مختلف  را از لحاظ میزان  تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهید ودرنهایت بهترین دکتر جراح سینه خانم را انتخاب کنید.

انتخاب جراح سینه خوب

روش دیگرهم این است که به مطب جراح سینه مورد نظرخود بروید و نمونه کارهای مراجعین قبلی را ببینید و با نحوه کار پزشک مورد نظر خود آشنا شوید و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف پس از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنید و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوید تا بتوانند تصمیمم درست را جراحی داشته باشید.

کدام عمل جراحی سینه مناسب من است؟

جراح سینه خوب باید قبل از جراحی این آگاهی را به بیمار بدهد که عمل های جراحی سینه متفاوتی وجود دارد و هر بیمار با توجه به جنسیت و نیازی که دارد روشهای جراحی سینه را که مناسب او است را انتخاب کند.به عنوان مثال کسانی که سینه های بزرگی دارند  عمل جراحی ای انجام می دهدکه موجب به کوچکی سینه آن ها شود این افراد همچنین می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز انجام دهند.

انتخاب جراح سینه خوب

در عوض افرادی که سینه های کوچکی دارند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث دچار آسیب دیدگی شده  است می توانند عمل سینه ای  مانند پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها رفع شود.

نکاتی که بیماران در ارتباط با انجام جراحی سینه باید بدانند

  • سلامتی عمومی این افراد باید در حد قابل قبول و خوب باشد. عمل جراحی سینه برای فردی که مشکلات زمینه‌ای مانند قلبی ، ریوی ، کبدی ، کلیوی ، عصبی روانی  و… دارد و این مشکلات بررسی و کنترل نشده‌اند می‌تواند خطرناک باشد.
  • در افراد بالای ۳۵ سال و در صورت وجود سابقه فامیلی یا شخصی در سن پایین‌تر بهتر است قبل از عمل ماموگرافی و یا سونوگرافی سینه انجام پذیرد.
  • قرص ضد بارداری در فاصله دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل سینه نباید مصرف شود.
  • استعمال هر نوع دخانیات روی کیفیت زخم اثر منفی دارد.
  • در یک هفته اول بعد از عمل جراحی حرکات بازوها و تنه نباید شدید و ناگهانی باشد اما محدودیت حرکت وجود ندارد و شما می‌توانید راه بروید و کارهای روزمره را به آرامی انجام دهید.

 

این  افراد جراحی سینه را انجام ندهند

– اگر از فرم و شکل و اندازه سینه خود راضی هستید.
– اگر به خاطر مشکلات روحی و یا خانوادگی می‌خواهید عمل کنید.
– اگر به اصرار فرد دیگری (همسر ، دوست و…) می‌خواهید عمل کنید.

 

 

 

 

جراح سینه خوب

اثرات جراحی سینه

با توجه به نوع جراحی سینه که بیمار انجام می دهد، این جراحی در زیبایی  فرد تاثیر بسزایی دارد. میزان رضایت بیماران از جراحی سینه معمولا بالا بوده و بلافاصله بعد از عمل نتیجه مشخص می شود. به طور کلی اثرات جراحی سینه بزرگ کردن سینه های کوچک (عمل پروتز سینه)،کوچک کردن سینه های بزرگ،بالا بردن سینه است.

 

جراحی سینه که اصطلاح علمی آن breast surgery  می باشد، از جراحی های زیبایی و یا ترمیمی میباشد که قادر است با رفع عیوب سینه تاثیر بسزایی در رفع مشکلات سینه بانوان و آقایان داشته باشد.

جراحی سینه نه تنها در میان بانوان بلکه در میان آقایانی نیز که سینه های بزرگی دارند انجام می شود که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی میگویند و می توان با روش اولترازد ژنیکوماستی هم این کار را انجام داد.

 

عمل جراحی سینه که متداول است

۱.جراحی سینه کوچک کردن: کوچک کردن سینه های بزرگ
۲.بزرگ کردن سینه های کوچکتر از حد نرمال با استفاده از پروتز سینه
۳.اصلاح تفاوت اندازه ی سینه ها به خصوص در افرادی که بافت یکی از پستان ها برداشته شده با استفاده از پروتز سینه
۴.ماستوپگسی یا لیفت سینه یا همان بالا کشیدن سینه های افتاده
۵.ژنیکوماستی: جراحی سینه مردان و یا جراحی کوچک کردن سینه آقایان

هزینه جراحی سینه

جراحی سینه در واقع نوعی جراحی حساس به شمار می آید، لذا انتخاب  جراح سینه خوب  می تواند شما را به نتیجه ایده آل برساند، لذا به بهای هزینه اندکی که برخی متخصصین ارائه می دهند سلامت عمومی خود را به خطر نیندازید. هزینه این جراحی بسته به نوع تخصص جراح، هزینه بیهوشی و اتاق عمل، هزینه بیمارستان و هزینه های دارو های قبل بعد از جراحی متفاوت خواهد بود.

 

آیا بیمه ها هزینه جراحی سینه را پرداخت می کنند؟ 

از آنجا که این گونه عمل ها، جزء جراحی‌های زیبایی محسوب می شود. نمی‌توانید هزینه انجام آن را از محل بیمه‌نامه درمان دریافت کنید. اما اگر بزرگ بودن سینه‌ها، به بدنتان آسیبی رسانده باشد، به عنوان مثال باعث درد‌های شدید گردن شده باشد، می‌توانید درخواست تشکیل کمیسیون پزشکی را مطرح کنید و در صورتی که انجام جراحی سینه ضروری تشخیص داده شود هزینه درمان شما از محل بیمه نامه پرداخت می شود.

 

بهترین زمان برای انجام عمل جراحی زیبایی سینه چه موقع است؟

یه طور کلی  محدودیت خاصی از نظر سنی برای انجام این نوع  جراحی های زیبایی  وجود ندارد بنابراین  افراد بعد از کامل شدن رشد سینه ها که به طور معمول بعد از ۱۸ سالگی اتفاق می افتد برای انجام این جراحی زیبایی سینه می توانند اقدام نمایند.

نکته ای که خانم ها باید به آن دقت نمایند این است که در صورت بارداری باید از انجام جراحی سینه خودداری نمایند و انجام این جراحی را به بعد از زایمان و شیردهی موکول نمایند زیرا شیردهی فرم سینه ها را تحت تاثیر قرار داده و به طور کلی بارداری، سینه ها را دستخوش برخی تغییرات خواهد کرد.

 

 

 

 

مهم ترین عوامل تاثیرگذار در استقبال افراد از جراحی سینه

  • تمایل فرد به تغییر اندازه و خوش فرم شدن سینه ها
  • اصلاح ناهنجاری های مادرزادی سینه
  • اصلاح تفاوت اندازه سینه ها
  • کاهش حجم و سایز سینه ها که به علت حاملگی، شیردهی یا کاهش وزن شدید رخ می دهد.
  • بازسازی سینه پس از جراحی هایی چون سرطان سینه یا تروما

 

نکات که پس از جراحی سینه باید رعایت کنیم

– پس از جراحی از مایعات بیشتری استفاده کنید بامصرف زیاد مایعات از مبتلا شدن به یبوست پیشگیری نمایید.

– پس از جراحی در هفته اول از غذاهای پر نمک و چرب کمتراستفاده نمایید.

– در چند هفته اول بعد از عمل سینه به هیچ عنوان ورزش شدید انجام ندهید.

– از بلند کردن اجسام سنگین در هفته های اول جراحی خوداری کنید.

 

دوره نقاهت جراحی سینه

بهبودی ودوره نقاهت عمل  سینه بستگی به  نوع عمل سینه شما دارد اما می توان گفت که معمولا  بیماران پس از ۶ هفته پس از جراحی می توانند فعالیت های روزانه خود را شروع کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =