جراح لیپوماتیک

جراح لیپوماتیک

جراح لیپوماتیک

جراح لیپوماتیک برای انجام لیپوماتیک باید تجربه ومهارت لازم را داشته باشد امروزه بیشتر افراد با مشکل چاقی‌های موضعی مواجه هستند و می‌خواهند که با لیپوماتیک مشکلات خود را به‌طور کامل برطرف نمایند و به دنبال جراح لیپوماتیک هستند. لیپوماتیک روشی است که در بیشتر مراکز زیبایی‌اندام ارائه می‌شود ،

جراح لیپوماتیک

اما برای دریافت یک نتیجه خوب در لیپوماتیک باید پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را دراین زمینهٔ داشته باشد با انجام لیپوماتیک می‌توانید به اندام ایده آل خود دست‌یابی یابید. این روش امروزه بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد و روش کاملاً مطمئنی است . مکانیزه دستگاه مورداستفاده در این روش به این‌گونه است که با حرکات فیزیکی لوله‌ای بدون تداخل حرارتی بافت چربی تخریب می‌شود و با استفاده از قدرت مکش چربی‌های تخریب‌شده از بدن خارج می‌شود.

 

انجام لیپوماتیک چه مزایایی دارد

افرادی که با مشکل چاقی مواجه هستند ابرای  عمل  لیپوماتیک بهترین گزینه می‌باشد ، زیرا این روش هیچ‌گونه عارضه‌ای برای فرد ندارد و شخص می‌تواند از چربی‌های استخراج‌شده در قسمت‌های دیگر بدن خود استفاده کند .

از چربی استخراج‌شده با روش لیپوماتیک می‌توان برای از بین بردن چین‌وچروک ، جوان‌سازی پوست پشت دست، افزایش حجم گونه، لب و سینه استفاده کرد .

چربی ها در بعضی از قسمت‌های بدن مانند بازو، ران ، پشت ساق پا و باسن  به‌راحتی از بین نمی رودو چربی‌های تجمع شده در این نواحی باعث برهم خوردن تناسب‌اندام می‌شود که با روش  لیپوماتیک این چربی‌ها را استخراج کرده و در این نواحی تناسب‌اندام ایجاد می‌کنند.

اگر برای لاغری می‌خواهید لیپوماتیک  انجام دهید باید یک دکتر خوب برای لیپوماتیک انتخاب کنید تا  از نتایج این روش رضایت داشته باشید. .

 

انتخاب جراح لیپوماتیک درتهران

برای انجام  لاغری با لیپوماتیک باید به  جراح لیپوماتیک در تهران  مراجعه نمایید تا چربی‌هایی که در نواحی مانند باسن، بازو، ران، غبغب، ساق پا، پهلو، پشت کمر و شکم وجود دارد و باعث  شده  تا تناسب‌اندام شما به هم بریزد به راحتی از بین برود. در بین روش‌هایی لاغری که امروزه مطرح‌شده است .لیپوماتیک بهترین روش می باشد که بدون هیچ‌گونه عارضه خاصی تناسب‌اندام زیبایی را برای فرد به همراه می‌آورد .

 

جراح لیپوماتیک

 

بهترین جراح لیپوماتیک  چه ویژگی دارد

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک شما ابتدا باید نمونه کارها  پزشک را مشاهده کنید این امر کمک بسیار شایانی به شما  می‌کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی می‌باشد که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا فرد از نتایج آن رضایت داشته باشد.

البته باید به این نکته هم توجه کرد برای اینکه یک فرد نتیجه مطلوبی از جراحی  لیپوماتیک بگیرد باید کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید زیرا اگر چربی‌های تجمع شده در قسمت‌های مختلف بدن بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی‌باشد . زیرا با این روش میزان خاصی از چربی از بدن استخراج می‌شود .درصورتی‌که چربی‌های در قسمت شکم شما به‌اندازه‌ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده‌ای پیدا کند لیپوماتیک برای این‌گونه افراد مناسبی نمی‌باشد.

روش انجام لیپوماتیک

این روش لاغری توسط دستگاه لیپوماتیک انجام می‌شود و یک روش امن و سریع برای از بین بردن چربی‌های اضافه بدن می‌باشد  . در این جراحی از بی‌حسی موضعی استفاده می شود و روشی بدون برش است  .

 

 

موارد استفاده از لیپوماتیک

با استفاده از دستگاه لاغری لیپوماتیک می‌توان چربی‌های موجود در قسمت شکم  ، پهلو  ، ساق پا  ، پشت کمر  ، غبغب  ، ران  بازو  و پهلوها را خارج نمود .

 

جراح لیپوماتیک

 

مزیت  لیپوماتیک

-در این روش از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود و به بیهوشی نیازی نیست .

-چربی‌ها به‌صورت یکنواخت از بدن خارج می‌شود و باعث ماندن چربی در برخی قسمت‌ها نمی‌شود  .

– در لیپوماتیک تنها دو هفته اول نیاز به استفاده از گن می‌باشد  .

– ترشحات و تورم این روش بسیار کمتر از سایر روش‌ها می‌باشد  .

-در این روش نیاز به استراحت ندارد و بیمار چند ساعت بعد از عمل می‌تواند به کارهای خود بپردازد.


انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک باید سوابق پزشک  بررسی شو دو میزان تجربه پزشک را در انجام لیپوماتیک در نظر بگیرد و با حس اطمینان کامل به دکتر، لیپوماتیک را انجام داد.

-پزشک باید  دارای نمونه کار از انواع لیپوماتیک باشد.

-دکتر باید متخصص لیپوماتیک یا جراح زیبایی باشد.

-راهنمایی‌های لازم درباره انجام چگونگی لیپوماتیک در اختیار فرد قرار گیرد.

-اقدامات  و راهنمایی‌های لازم را قبل از لیپوماتیک به بیمار توضیح دهد.

عمل را برای بیمار توضیح دهد. مراقبت‌های لازم بعد از-.

تاثیرانتخاب بهترین جراح لیپوماتیک درنتیجه جراحی

درصورتی‌که دکتر  لیپوماتیک کار خود را به‌درستی انجام دهد هیچ‌گونه عوارضی فرد را بعد از انجام لیپوماتیک  تهدید نمی‌کند. زیرا لیپوماتیک جز جراحی‌های زیبایی به‌حساب می‌آید.و جراح  لیپوماتیک با ایجاد برش خیلی کوچک چربی‌های اضافی بدن را خارج  می‌کند، بدون آن‌که آسیبی به قسمت‌های بدن وارد کند.

به این نکته توجه کنید که جراحی موضوع مهمی است و ممکن است در طول جراحی  پیچ‌وخم‌های زیادی وجود داشته باشد. برای این‌که در طول عمل جراحی  کاملاً راحت باشید، باید با پزشک معالج و کارکنان کلینیک راحت باشید.فرد برای عمل خود  پزشکی را انتخاب کند که به او اعتماد داردوشما باید با آسودگی بتوانید  ایمنی و زیبایی خود را به  او بسپارید.

تحقیق درباره تجهیزات اتاق عمل کلینیک موردنظر

ایمنی شخص درعمل لیپوماتیک تاحد زیادی به تجهیزات اتاق عمل و بیهوشی کلینک  بستگی دارد. اتاق عمل مجهز دستگاه‌هایی برای نظارت بر علائم حیاتی و در صورت لزوم، نجات جان بیمار وجود دارد. ازجراح خود درباره محل جراحی پرس و جو کنید و درباره تجهیزات اتاق عمل تحقیق کنید.و از صلاحیت متخصص بیهوشی مطمئن شوید.

 

جراح لیپوماتیک

 

 

متخصص لیپوماتیک چه جراحی هایی می‌تواند  انجام دهد

جراح لیپوماتیک بیشتر جراحی های زیبایی را انجام می دهد که شامل موارد ذیل می باشد:

جراحی پروتز سینه – ما مو پلاستیک- لیفت سینه – لیفت شکم – لیفت بازو- جوان‌سازی صورت – جراحی بینی

 

 

 

 

تاثیرانتخاب بهترین دکترلیپوماتیک در تهران درنتیجه جراحی

درصورتی‌که بهترین جراح لیپوماتیک تهران کار خود را به‌درستی انجام دهد هیچ‌گونه عوارضی فرد را بعد از انجام لیپوماتیک  تهدید نمی‌کند. زیرا لیپوماتیک جزجراحی‌های زیبایی به‌حساب می‌آید.و بهترین جراح لیپوماتیک با ایجاد برش خیلی کوچک چربی‌های اضافی بدن را خارج  می‌کند، بدون آن‌که آسیبی به قسمت‌های بدن وارد کند.

به این نکته توجه کنید که جراحی موضوع مهمی است و ممکن است در طول جراحی  پیچ‌وخم‌های زیادی وجود داشته باشد. برای این‌که در طول عمل جراحی  کاملاً راحت باشید، باید با پزشک معالج و کارکنان کلینیک راحت باشید.فرد برای عمل خود  پزشکی را انتخاب کند که به او اعتماد داردوشما باید با آسودگی بتوانید  ایمنی و زیبایی خود را به  او بسپارید.

تحقیق درباره تجهیزات اتاق عمل کلینیک موردنظر

ایمنی شخص در عمل لیپوماتیک تاحد زیادی به تجهیزات اتاق عمل و بیهوشی کلینک  بستگی دارد. اتاق عمل مجهز دستگاه‌هایی برای نظارت بر علائم حیاتی و در صورت لزوم، نجات جان بیمار وجود دارد. ازجراح خود درباره محل جراحی پرس و جو کنید و درباره تجهیزات اتاق عمل تحقیق کنید.و از صلاحیت متخصص بیهوشی مطمئن شوید.

 

جراح لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

 

یکی از سوالاتی که از طرف بسیاری از کسانی که تمایل دارند جراحی لیپوماتیک انجام دهند مسئله قیمت یا هزینه لیپوماتیک است که چند معیار مهم در این زمینه باید در نظر گرفت اول توانایی ها و تجربه پزشک متخصص و تیم همکار او، هزینه های ثابت کلینیک، نوع دستگاه ها و تجهیزات بکار رفته در این جراحی، مقدار بافت چربی فرد بیمارو طبیعتا تعداد جلساتی که نیاز است تحت عمل قرار بگیرد.

 

انجام لیپوماتیک  چه ویژگی هایی برای فرد به دنبال دارد

-در این روش از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود و فرد نیازی به بیهوشی ندارد.

-چربی‌ها به‌صورت یکنواخت از بدن فرد  خارج می‌شود و باعث ماندن چربی در برخی قسمت‌ها نمی‌شود  .

– در لیپوماتیک تنها دو هفته اول نیاز به استفاده از گن است  .

– ترشحات و تورم این روش بسیار کمتر از سایر روش‌ها می‌باشد  .

-در این روش نیاز به استراحت ندارد و بیمار چند ساعت بعد از عمل می‌تواند به کارهای خود بپردازد.

 

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

اصولا بعد از انجام لیپوماتیک یک لیست از فعالیت هایی که باید انجام دهید و یا کارهایی که نباید تا مدتی انجام دهید به شما داده می شود. بهتر است به طور کامل آن ها رعایت کنید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود. برخی از این موارد شامل :

استفاده از گن مخصوص تا چند ماه

بهتر است تا چند هفته از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید .

استعمال دخانیات و مشروبات الکلی تا چند هفته بعد از جراحی ممنوع می باشد.

بعد از انجام لیپوماتیک نباید رانندگی کنید، بنابراین با یک همراه برای انجام این کار مراجعه کنید .

دارو های تجویز شده توسط پزشک را به موقع مصرف کنید.

درصورت ایجاد تورم و قرمزی بعد از چند روز به پزشک خود اطلاع دهید.

 جراح لیپوماتیک

کاندیدای لیپوماتیک

  • اشخاصی که در پی داشتن اندامی متناسب می باشند و مقدار کمی چربی در بدن دارند که بارژیم غذایی و ورزش کاملا برطرف نشده باشد.
  • اشخاصی که در مدت زمان کمتر خواهان رسیدن به نتایج مطلوب می باشند.
  • افرادی که دچار افتادگی و شل شدن پوست در ناحیه شکم و پهلوها می باشند،این پروسه یا می تواند ژنتیکی باشد و یا به علت زایمان های متعدد که با انجام لیپوماتیک در کنار ابدومینوپلاستی به نتایج بالا و مطلوبی دست پیدا می کنند.
  • افرادی که پرونده پزشکی آنان سالم و سلامت می باشد.
  • افرادی که پس از انجام عمل لیپوماتیک نمی خواهند وزن خودشان را افزایش دهند .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =