لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران یکی از جراحی های زیبایی واژن در بانوان است که اکثر خانم ها تمایل دارند این جراحی را انجام دهند .لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک  ای ایست که بر روی لابیا ( لبه های اطراف واژن ) انجام میشود  و برای تغییر اندازه و تغییر شکل لایها انجام میشود . همچنین گاه اوقات برای ایجاد تقارن این جراحی صورت میگیرد . این عمل می تواند به تنهایی و یا به همراه جراحی واژینوپلاستی انجام پذیرد.

لابیاپلاستی تهران

 

روش های مختلف لابیاپلاستی تهران :

تکنیک ها و اطلاعات مربوط به پزشکی روز به روز در حال به روز رسانی می باشد، در خصوص لابیاپلاستی تهران نیز تکنیک های مختلف و گوناگونی وجود دارد پزشک متخصص جراحی زیبایی زنان با توجه به بررسی های و تحلیل هایی که روی فرد متقاضی انجام میدهد یکی از تکنیک های جراحی را برای بیمار انتخاب می کند ، تنها پزشک متخصص می تواند یکی از روش ها را انتخاب نموده و اینکه کدام تکنیک برای شخص مناسب تر است ، در همه ی تکنیک های لابیاپلاستی پزشک مقداری از لب های بزرگ و کوچک را در بر خواهد داشت .

کاندیدای جراحی لابیاپلاستی تهران

خانم های که زایمان های زیادی داشتند .

خانم هایی که دارای لابیاها با سایز بزرگی هستند ( لبه های اطراف دهانه واژن آنها بزرگ و پهن است ) می توانند این جراحی را انجام دهند و با اینکار ناحیه ی تناسلی خود را جوان سازند.

همچنین خانم هایی که درد و مشکلات جنسی هستند برای انجام این جراحی گزینه ی خوب و مناسبی هستند .

انواع جراحی پلاستی

مونس پلاستی
واژینوپلاستی
هاپمنوپلاستی
لبیوپلایستی
افزایش G- spot
برداشتن پوست یا روکش کلیتوریس
فرونوپلاستی
پرینوپلاستی
و درمان ترکیبی موارد بالا

دلایل انجام لابیاپلاستی تهران :

  • کم بودن حس در قسمت کلیتوریس
  • اصلاح نمودن عدم تقارن لابیاها
  • از بین بردن چین وچروک موجود در لابیاها
  • زیبا کردن دستگاه تناسلی

لابیاپلاستی تهران

برخی از نکات مهم که خواستار این جراحی هستند :

اگر میبینید که در دستگاه تناسلی خود چین و چروک وجود دارد غیر عادی نیست و طبیعی است ، بنابراین این تصور اشتباه می باشد که براثر خود ارضایی این امر رخ داده است.میل جنسی ربطی با اندازه لبهای کوچک تناسلی نداشته و ندارد .

تکنیک های برداشتن

تکنیک های لابیاپلاستی :

لابیامینور در تکنیک برداشتن، به صورت کامل برداشته می شود .

تکنیک wedge :

در  انجام این روش، بافت اضافی لابیا به روش wedge برداشته می شود .

برداشتن قسمت مرکزی لابیا

این تکنیک شامل برداشتن deepitelizatio و پوشش آن میباشدو  طوری برداشته میشود که حاشیه اطراف کاملا سالم و طبیعی بماند و ترمیم شود .

توضیحاتی در خصوص جراحی لابیاپلاستی تهران :

این جراحی  به بستری شدن در بیمارستان نیازی ندارد  بلکه به شکل سرپایی انجام می گیرد .اما اگر بیمار خواستار انجام عمل با بیهوشی عمومی است جراح می تواند در حالت بیهوشی این عمل را برایش انجام دهد .

تکنیک های لابیاپلاستی تهران

TRIM Techniqe

در این روش متخصص با کلامپ نمودن لبهای داخلی برش را به وجود می آورد ، سپس به بخیه زدن لبها می پردازد ، به صورت میانگین این جراحی یک ساعت به پایان میرسد .

WEDGE  Techniqe

در این روش متخصص زیبایی واژن با استفاده از برش V شکل بیشترین بافتی را که در لبه های لبیامینور می شود را ایجاد میکند ، این جراحی نسبت به جراحی قبلی به زمان بیشتری نیاز دارد  ، اما از نظر ظاهری نتیجه بهتری را به وجود می آورد .

 

عوارض جراحی لابیاپلاستی تهران :

جراحی لابیاپلاستی خوشبختانه عوارض خاصی را ندارد ولی در برخی از اشخاص که حساسیت داشته باشند ممکن است کمی تورم وحساسیت هنگام نزدیکی برایشان به وجود آید که پس از گذشت مدت زمانی برطرف خواهد شد .

نحوه ی انجام عمل لابیاپلاستی تهران

همراه این جراحی درد زیادی نمیباشد و با بی حسی انجام میگیرد. همچنین دوره نقاهت آن کوتاه مدت خواهد بود چرا که در این ناحیه گردش خون افزایش رفته است . دوره ی نقاهت پس ازجراحی حدود سه روز خواهد بود و بعد از آن با انجام توصیه های پزشک متخصص جراحی زیبایی زنان، می توانید به زودی بهبود یابید..

هزینه جراحی لابیاپلاستی تهران :

همان طور که هیچ کدام از جراحی های زیبایی را بیمه تحت پوشش قرار نمیدهد عمل جراحی لابیاپلاستی نیز بیمه را در بر ندارد ، هزینه جراحی با توجه به نیازهای هر شخص تفاوت دارد و نمی توان هزینه دقیقی را برایش عنوان کرد.

شما عزیزان اگر قصد انجام عمل جراحی لابیاپلاستی را دارید می توانید به دنبال بعترین متخصصان باشد .

 

لابیاپلاستی تهران

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی تهران

برای اینکه فرد زودتر به بهبودی برسد باید یک سری نکات را رعایت کنند . برخی از این مراقبت ها عبارتند از:

از کمپرس سرد به مدت دو روز استاده کنید
استفاده از پماد تتراسایکلین در دو روز
جلوگیری از ورزش تا ۳ هفته پس از جراحی لابیاپلاستی
عدم مقاربت جنسی به مدت یک ماه بعد ازجراحی

تغذیه پس از عمل لابیاپلاستی تهران:

فرد پس از جراحی لابیاپلاستی تهران لازم است رژیم غذایی خاصی را پیروی کند به طور مثال :

استفاده از مایعات به مقدار زیاد بعد از جراحی اگر شخص بعد از جراحی رژیم غذایی مناسب را رعایت ننماید امکان مبتلا شدن به یبوست را زیاد میکند ، در نتیجه در بخش ناحیه تناسلی ممکن است با درد رو به رو شود . بهتر است تا مدتی از مصرف غذاهای تند و چرب پرهیز کند .

بعد از جراحی لابیاپلاستی شخص باید روزانه محل جراحی را با ژلتمیز و خشک نماید .

همچنین متخصص زنان و زایمان پیشنهاد می کنند اگر بیمار به مدت یک ماه بعد از جراحی با درد مواجه شد هر چه سریع تر به پزشک خود مراجعه کند.

در صورتی که بعد از جراحی در خصوص تغذیه لابیاپلاستی  سوالی داشتید می توانید با پزشک خود تماس بگیرید و سوالات لازم را از وی بپرسید.

 

لابیاپلاستی تهران

نقش جراح  لابیاپلاستی تهران

بعضی از زنان بدلیل انتخاب نادرست جراح بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی دچار مشکلات و عوارض زیادی میشوند برخی از پزشکان تخصص کافی در این زمیته ندارند و اقدام به انجام این جراحی می کنند که در این صورت نه تنها باعث زیبا نشدن قسمت ناحیه تناسلی بلکه باعث عدم تقارن و بروز مشکلات جدی در ناحیه تناسلی هم ممکن است شود.

برخی از مواردی که ممکن است در پس از جراحی اتفاق بیافتد :

احساس کمی درد بعد از جراحی لابیاپلاستی
احساس ناراحتی در حین انجام فعالیت روزانه
احساس درد هنگام ورزش کردن
احساس کمی ناراحتی در حین نزدیکی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =