لیفت پوست صورت

لیفت پوست صورت

لیفت پوست صورت و جوانسازی پوست صورت یک عمل زیبایی است که باعث زیبایی وجوانسازی در پوست افراد می شود و به آنها، بعد از لیفت صورت زیبا و جوان را هدیه می دهد.

با ا نجام  لیفت پوست صورت، بافت صورت با کمک تکنیک های موجود برای درمان باعث  جوان ظاهر فرد می شود افرادی که به دلیل افزایش سن، دچار مشکلات پوستی  هستن می توانند با انجام لیفت پوست صورت زیبایی و شادابی پوست را به پوست خود باز گردانند.

 

شما با انجام  لیفت پوست صورت ، می توانید چربی ها و سلولهای مرده پوست شما را ازبین ببرد تا سلولهای پوستی برای بازسازی دوباره  تحریک شوند. با انجام لیفت پوست صورت چین و چروکها ی پوست شما  به مرور زمان از بین می رود وبا بالا کشیدن پوست، چین و چروکهای پوست شما نیزبهبود می یابد و ظاهر فرد جوان تر  خواهد شد.

 

بیشتر افراد بعد ازانجام عمل بر روی صورت خود در بیشتر مواقع هیچ نشانه ای از چین و چروک در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک فرد  باقی نمی ماند و شما چهره جوان تری در این مورد خواهید داشت.

 

لیفت صورت با جراحی چه شرایطی لازم دارد

همان گونه که می دانید انجام لیفت صورت و بالا کشیدن پوست صورت ، جراحی سخت و حساسی برای فرد نیست با این وجود بهتر است شما شرایط لازم را برای انجام جراحی داشته باشید زیرا این عمل زیبایی مناسب هرفردی  نیست. و شما باید شرایط لازم را برای جراحی داشته باشید در اینجا به برخی از این شرایط اشاره شده است:

 

– سن و شرایط بدنی پوست افراد باید از کشش و انعطاف پذیری خوبی داشته باشد.

-ساختار پوست برای لیفت صورت با جراحی باید مناسب باشد.

– چین و چروک ها ی روی پوست  شما باید به خوبی مشخص باشد و چهره فرد پیر و فرسوده به نظر بیای.

-در هنگام لیفت فرد باید وزن متعادل  داشته باشید و مشکل پوستی خاصی نیز نداشته باشد.

 

 

لیفت پوست صورت با جراحی به چه صورت است؟

لیفت پوست صورت با جراحی بیشتر در بیمارستان یا کلینیک‌های کوچک و یا در مطب انجام می‌شود . پزشک شما برای این کار از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی همراه با تزریق داروهای آرام بخش داخل وریدی استفاده می کند.

 

بیشتر برشهای لیفت  صورت در داخل خط موبرای فرد انجام می شود. ازطریق برش لیفت پوست صورت باجراحی، ‌قسمت‌های اضافی و چروکیده پوست از محل رویش سست می‌ شود و سپس آن را از محل گوش عقب می‌کشند،

 

 

برش معمولاً در محدوده گوش افراد ایجاد می‌شود، یعنی در جلوی گوش برش به سمت پایین آمده و لاله گوش را دور می‌زند و تا کناره خط مو درپشت گوش می‌رود، ممکن است برش کوچک و ناآشکاری نیز در زیر چانه فرد ایجاد می شود.پس ازعمل برشها را می توان با کمک موها یا آرایش پوشاند، حتی ممکن است.

 

مراقبت‌های لازم  بعد از لیفت پوست صورت

بعد از لیفت صورت با جراحی در پوست خود  تورم خواهد داشت  پس از حدود دو هفته، بیشتر تورم‌ها کمرنگ می‌شوند و کمتر جلب توجه می‌کنند. نتیجه نهایی دو تا سه ماه بعد از لیفت صورت با جراحی  قابل مشاهده است.در این مدت فرد باید برخی از مراقبت ها را انجام دهد

لیفت پوست صورت

یک یا دو روز پس از عمل همه بانداژهای فرد برداشته خواهد شد.دراین زمان فرد متوجه تورم و تغییر رنگ در برخی از قسمت‌های بدن فرد خود می شود.

 

-درصورت وجود ورم در ناحیه مورد عمل نگرانی وجود ندارد، چون پس از مدتی کاملاً به حالت طبیعی باز می گردد.

-تورم در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول پس از جراحی برای بیشتر افراد وجود دارد که چند هفته بعد از جراحی برطرف خواهد شد. ممکن است درجاتی از بی‌حسی نیز در برخی از نواحی صورت ایجاد شود که طی چندین هفته یا بیشتر رفع خواهد شد.

 

-بیماران باید به مدت ۱ تا ۲ ماه پس از لیفت صورت فعالیت‌های فیزیکی سنگین نداشته باشند با انجام اقدامات الازم  پس از عمل، شما می‌توانید نتایج حاصل از لیفت صورت را برای مدت‌زمان بیشتر و طولانی‌تری حفظ کنید.

 

نتایج حاصل از لیفت پوست صورت

در مورد نتایج حاصل از لیفت صورت  هیچ‌گاه افراد مختلف نتایج یکسانی از این جراحی به دست نخواهند اورد.

نتایج عمل به صورت چشمگیری برای فرد قابل مشاهده است و یا حتی غیرواضح باشد که این موضوع بستگی به چهره قبل از عمل شما دارد.

 

برای مشاهده نتیجه  نهایی فرد باید چند  هفته صبر کند البته تغییرات به طور کلی در ماه‌های بعدی ایجاد خواهد شد.

 

با افزایش سن و اثرات جاذبه، ممکن است  فرد بعد از چندین سال نیاز به تکرار این عمل داشته باشد. در اکثر بیماران حداقل ۱۰ سال بعد، نیاز به تکرار عمل وجود ندارد.

مدت دوام  لیفت پوست صورت

مدت دوام لیفت صورت با جراحی برای مدت‌ طولانی تری بر روی صورت فرد با قی خواهد ماند و افتادگی پوست و چین‌وچروک‌ها نیز با این روش از بین می رود.

 

نتایج عمل لیفت صورت به مدت ۱۰ تا ۱۵ برای بیشتر افراد دوام دارد. پیشگیری از آسیب‌های پوستی ناشی از نور خورشید، الکل و استعمال دخانیات می‌تواند نتایج حاصل از عمل لیفت صورت را ماندگارتر کند.

لیفت پوست صورت

مزایای انجام جراحی لیفت پوست صورت

 

با انجام لیفت پوست صورت افتادگی پوست شما نیز برطرف می شود و اصلاح و ترمیم پوست شل شده نیزانجام می شود.

 

-سفت شدن پوست وعضلات صورت با انجام لیفت صورت

 

– بعد از لیفت صورت خط گونه صاف و نرم مشخص می شود

 

-بعد از لیفت صورت چروکهای  دور لب به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.

 

جراحی هایی که با لیفت پوست  صورت با جراحی می توان انجام داد

 

شما می توانید برخی از جراحی ها و یا روش ها جوانسازی را همراه و همزمان با جراحی لیفت صورت انجام دهید که در زیر به برخی از این جراحی ها اشاره شده است.

مراقبت لیفت پوست صورت

– همزمان با لیفت صورت  می توانید  لیزرهای زیبایی و لایه برداری برای جوانسازی پوست را انجام دهید.

-جراحی زیبایی پلک که می  تواند اصلاح  پلک پایین و بالا داشته باشد و یا اینکه پف زیر چشم و افتادگی ابرو و پلک بالا را ازنیز همراه با لیفت پوست صورت انجام داد.

-جراحی لیفت ابرو و یا پیشانی که در برخی موارد افتادگی ابرو با لیفت پوست صورت انجام می شود.

 

-پروتز های صورت که مانند پروتز گونه ،لب  و چانه را می توانید با لیفت صورت با جراحی انجام دهید.

 

روشهای لیفت پوست صورت

روش های مختلفی برای لیفت  بدون جراحی در وجود دارد  در کشور ما بیشتر پزشکان از این روش برای جوانسازی پوست استفاده می کنند  در اینجا به برخی از آنها اشاره شده است.

هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی دیگر از روشهای جوانسازی و  روش لیفت صورت است تاثیراین روش برای لیفت صورت قابل مقایسه با روشهای جراحی است. در این روش امواج اولتراسوند بدون ایجاد ضایعه یا زخمی در سطح پوست به عمق چند میلی متری پوست نفوذ خواهد کرد و با حرارت حاصله در عمق پوست وسطح عضلات باعث تحریک کلاژن سازی در پوست فرد خواهد شد.

پس می توان گفت که هایفوتراپی از تکنیک هایی است که علاوه بر جراحی می تواند به صورت واضح و دائمی منجر به کاهش افتادگی پوست گردد.

لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ از  جراحی های است که باید با ظرافت کامل انجام شود.در این روش  پوست صورت افتاده به آرامی به کمک نخ های مخصوص کشیده می شود تا پوست هموارتر و جوان‌تر به نظر برسد. لیفت با نخ جایگزین مناسب و کم تهاجمی نسبت به لیفت صورت با جراحی  برای جوان‌سازی صورت است این روش بدون خطرات احتمالی و بستری شدن پس از عمل برای فرد انجام می شود.

 

این روش درمانی بعد از انجام به دوره ی نقاهت خاصی  نیاز ندارد و بیمار بعد از یک یا دو روز استراحت می تواند به کارهای روزانه خود باز گردد پس از دوهفته بافت های صورت بهبود یافته وهیچ نشانه ای از انجام این روش پدیدار نخواهد بود ، این روش بدون برش بزرگ انجام می شود و جای بخیه در صورت باقی نخواهد ماند .

لیفت صورت با نخ

 

لیزر RF فراکشنال

روش های جوانسازی  با لیزریکی از جدید ترین وموثرترین روشهای لیفت است.تاثیر این روش درمانی به قدری بالا می باشد که می توان گفت که این روش جایگزین لیفت صورت با جراحی است .این روش به فاصله های یک ماهه وتا سه جلسه برای فرد انجام خواهد شد .البته ممکن است تعداد جلسات برحسب شرایط بیمار وتشخیص پزشک افزایش یابد.

 

جراحی هایی که همزمان با لیفت پوست  صورت با جراحی می توان انجام داد

برخی از جراحی ها و یا روش ها جوانسازی را می توان به صورت همزمان و با بعد از جراحی لیفت صورت انجام داد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است

– همزمان با لیفت صورت می توانید  لیزر های زیبایی و لایه برداری برای جوانسازی پوست را انجام دهید.

 

-جراحی زیبایی پلک که می  توانداصلاح  پلک پایین و بالا باشد  و یا اینکه پف زیر چشم و افتادگی ابرو و پلک بالا را ازنیز همراه با لیفت پوست صورت انجام داد.

-جراحی لیفت ابرو و یا پیشانی که در برخی موارد افتادگی ابرو با لیفت پوست صورت انجام می شود.

-پروتز های صورت که مانند پروتز گونه ،لب  و چانه را می توانید با لیفت صورت با جراحی انجام داد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =