لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو یکی از جراحی های لاغری برای بازو است .همان گونه که می دانید لیپوماتیک بازو از مواردی است که تاثیر زیادی در اندام های بالا تنه جهت رسیدن به تناسب اندام می گذارد.

امروزه ازروش  لیپوماتیک برای قسمتهای مختلف بدن استفاده می شود شود البته باید به این نکته توجه کرد لیپوماتیک تنها برای تخلیه چربی به دلیل اضافه وزن نیست بلکه ازلیپوماتیک جهت کوچک کردن قسمت دیگر بدن نیز استفاده می شود که شخص به تناسب اندام برسد .

 

لیپوماتیک بازو

همالن گونه که می دانید بعضی از قسمتهای بدن دارای بافت های سخت می باشد ، یکی از نواحی که دارای بافت سخت  است بخش بازوها می باشد .

در برخی از موارد با انجام تمرینات و ورزشی نمی تواند چربی های بازو را  کاهش دهد در چنین مواقعی نیاز است شخص از روش لیپوماتیک بازو استفاده می نماید .

نکاتی که باید قبل از عمل لیپوماتیک بازو رعایت شود

-قبل از عمل لیپوماتیک بازو باید آزمایشات کامل پزشکی انجام دهید

–  داروهایی که مصرف می کنید را قبل از عمل لیپوماتیک بازو به پزشک خوداطلاع دهید.

– قبل از عمل لیپوماتیک سیگار کشیدن را متوقف کنید.

-قبل از عمل لیپوماتیک بازو  از خوردن آسپرین و داروهای ضد التهاب خودداری کنید

مزیت عمل لیپوماتیک بازو

انجام عمل لیپوماتیک بازو امروزه در بین افراد به ویژه زنان بسیار رایج شده است  این جراحی باید توسط پزشک جراحی زیبایی انجام می شود و اگر شخص به جای مراجعه به مراکز نامعتبر به پزشک جراحی زیبایی مراجعه نماید این جراحی هیچ عوارض و خطری برای فرد به همراه نخواهد داشت ، بلکه از نتیجه کار نیز رضایت کامل خواهید داشت.

لیپوماتیک بازو

در عمل لیپوماتیک بازو چربی تخلیه و تا حد ممکن پوست بازو کشیده می شود در واقع هم چربی ها تخلیه می شودو هم لیفت پوست بازو صورت می گیرد .

 

از نکات مثبت عمل لیپوماتیک بازو می توان  به تزریق چربی استخراج شده اشاره کرد ، پس از تخلیه چربی ها به دلیل اینکه در این روش چربی ها نمی بینند می توان از چربی های استخراج شده در نواحی مختلف بدن استفاده کرد.

 

 

عمل لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است

بازوها اندام های مهمی در چاق نشان دادن  افراد هستند بزرگی بازوها می تواند در لاغر یا چاق به نظر رسیدن افراد تاثیر داشته باشد ، همچنین افراد برای از بین بردن چربی بازوها نیاز به رژیم های سخت و ورزش های سنگین دارند .

تجمع چربی در ناحیه بازو می تواند فرد را چاق و قد کوتاه نشان دهد ، کاهش حجم مقدار کمی از آن باعث تغییرات چشمگیری در بالاتنه می شوند. .

درمان عمل لیپوماتیک بازو مناسب افرادی است  که در درجه اول افتادگی پوست بازو زیادی داشته باشند.

افرادی که دارای بازوهای بزرگ و افتاده می باشند بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک بازو هستند

 

افرادی که دارای وزن ثابت هستند و زیاد اضافه وزن ندارند اما بازو بزرگی دارند هم می توانند این درمان را انجام دهند و نتایج مطلب بگیرند.

اگرچه جراحی لیپوماتیک  بازو یک جراحی زیبایی بوده ، اما اشخاص می توانند جهت تناسب اندام و ایجاد بازوهای خوش فرم و زیبا از این روش استفاده کنند .

 

عمل لیپوماتیک بازو

 

 

نکاتی که در عمل لیپوماتیک بازو باید توجه کنید

دقت داشته باشید که انتخاب جراح برای کوچک کردن بازوها با لیپوماتیک بازو می تواند نقش بسیار مهمی در نتیجه ی عمل داشته باشد،زیرا جراحی لیپوماتیک بازو  بدون برش انجام می شود و با بی حسی موضعی و بدون بی هوشی عمل می کند، که در یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های این ناحیه را بیرون کشید و باعث فرم دهی و زیبا سازی دست ها شد.

 

لیپوماتیک به عنوان یکی از زیرمجموعه های علم پزشکی حساسیت بالایی دارد.  بنابراین داشتن مجوز از سوی وزارت بهداشت ضروری است ممکن است برخی افراد سودجو اقدام به انجام این عمل کنند.

دوران نقاهت عمل لیپوماتیک بازو

بلافاصله پس از عمل لیپوماتیک بازو می توانید نتیجه ها را ببینید، البته این نتایج با اندکی تورم و کبودی همراه میباشند.
متورم بودن و کبودی های اولیه پس از عمل زیبایی  بازو عادی می باشد، و جای نگرانی نیست،
ولی در صورت دائمی یا طولانی مدت شدن آثار تورم و کبودی باید موضوع را با پزشک متخصص خود  مطرح کنید.
عموماً بین ۵ تا ۷ روز کلیه آثار خفیف تورم و کبودی باید رفع شوند،
در دوران نقاهت از شما می خواهند تا برای شکل گیری درست بازو از گن های کشی مخصوص استفاده کنید تا نتیجه ی بهتری یگیرید.
این گن ها باعث میشود تا بافت بازوهایتان پس از انجام عمل لیپوماتیک بازو ثابت و رو فرم شوند.

 

تاثیرات عمل  لیپوماتیک بازو

دو الی سه ماه پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، کم کم تاثیرات کم نظیر آن قابل مشاهده خواهند بود.

بازو ها نقش مهمی در زیبایی اندام شما دارند و تجمع چربی های اضافه در هر قسمتی از بازو، باعث می شود عیوب اندامی شما بیشتر به چشم آمده و تناسب اندام شما به هم بریزد.

عمل زیبایی لیپوماتیک با کمترین عوارض جانبی پس از عمل و بدون هیچ گونه درد و خون ریزی حین عمل، باعث حذف چربی هایی که به صورت موضعی در قسمت های مختلف بازو تجمع یافته اند، خواهد شد.

چربی های ناحیه ی بازو، از مقاوم ترین چربی های بدن هستند و به گفته ی متخصصان متعدد، حذف چربی های این ناحیه، پروسه ای زمان بر است که در طی زمان های طولانی می توان به کاهش آن ها امیدوار بود.

اما طی عمل زیباییحذف کامل چربی های ناحیه ی بازو در کمترین زمان، ممکن خواهد بود و با رفع این مشکل، تناسب اندام از دست رفته ی شما باز می گردد و عیوب اندامی ناحیه ی بالاتنه ی شما برطرف خواهد شد.

نقش عمل زیبایی لیپوماتیک در افزایش روحیه و اعتماد به نفس شما نیز انکار نشدنی می باشد.  با حل کردن یکی از بزرگ ترین مشکلات اندامی، نقش موثری در افزایش روحیه و اعتماد به نفس شما برای حضور پر رنگ تر در تعاملات روزمره خواهد داشت.

 

 عمل لیپوماتیک بازو

ماندگاری و نتایج عمل لیپوماتیک بازو

پس از پوشیدن گن مخصوص می‌توانید به خانه باز گشته و استراحت کنید. هر گونه درد اولیه پس از عمل توسط داروی خوراکی کنترل می‌شود. پس از چند روز می‌توانید به سر کار خود باز گردید اما باید تا ۲ الی ۴ هفته از انجام فعالیت‌های سنگین بپرهیزید. کبودی و ورم ناشی از عمل لیپوماتیک بازو معمولاً پس از ۲ یا ۳ هفته فروکش کرده و بهبود می‌یابد. پس از انجام عمل می‌توانید چندین جلسه پیگیری درمان را با ما داشته باشید تا بر روند بهبودی‌تان نظارت شود. ۲ الی ۳ ماه پس از انجام عمل لیپوماتیک بازو می‌توانید نتایج نهایی آن را مشاهده کنید.

اهداف انجام لیپوماتیک بازو

مهم ترین دلایلی که باعث می شود شخص عمل لیپوماتیک یازو انجام دهد شامل

-دستیابی به بازوهایی با ظاهر متناسب

-افزایش اعتماد بنفس

-رسیدن به بهترین نتیجه با صرف کمترین زمان

-برطرف شدن نگرانی و استرس افراد در پوشین لباس هایی راحت تر و با آستین های کوتاه

 

 

اسکار بعد از لیپوماتیک بازو

در جراحی لیپوماتیک بازو،سوراخ های ایجاد شده بر روی بازو با توجه به حجم چربی انباشته شده در این ناحیه و تشخیص پزشک متخصص متفاوت خواهد بود. سوراخ های ایجاد شده در برخی روش های جراحی به صورت باز پانسمان می گردد و در برخی روش ها بخیه زده می شود، که پس از گذارندن دوره نقاهت و استفاده از کرم های ترمیم اسکار به طور کامل برطرف می گردد به طوری که هیچ اثری ازآن بر روی پوست باقی نخواهد ماند.

 

عمل جراحی لیپوماتیک ران

جراحی لیپوماتیک ران  یکی از جراحی های لاغری در قسمتهای مختلف ران است معمولا با بیهوشی عمومی انجام می شود. پزشک درمحل مورد جراحی برشهایی را به طول ۲ تا ۶ میلی مترایجاد می کند. سپس از این ناحیه  لوله کانولا وارد بافتهای چربی می کند که با حرکات لرزشی و چرخشی چربیها تخریب می شود.البته این حرکات آسیبی به عروق خونی و قسمتهای دیگربدن نمی رساند. بیمار پس از جراحی فرد می تواند تغییرات و کاهش وزن خود را ببیند .پزشک می تواند ازچربیهای برداشته شده برای افزایش حجم سایر قسمتهای بدن مانند لب، گونه، و دست ها استفاده کند.

پس از آنکه تورم و مایع جمع شده درمحل جراحی از بین برود، بیمار میتواند نتیجه حاصل از این جراحی وتغییرات ایجاد شده را مشاهده کند.

البته فرد بعد ازعمل لیپوماتیک باید رژیم غذایی سالم داشته باشد تا تناسب اندام فرد حفظ شود وچربی ها برداشته شده دیگر باز نگردند دراین صورت نتایج حاصل ازاین عمل، دائمی می باشد.می توان گفت افزایش وزن برنتایج به دست آمده تاثیرمعکوس می گذارد.

 

 

 

اقدامات لازم  بعد ازانجام  لیپوماتیک ران

برای اینکه بعد از لیپوماتیک پوست شما بهتر پیوند بخورد وبهبودی بدن شما سریع انجام شود باید ازگن مخصوص پا استفاده نمایید.بعد از لیپوماتیک استراحت  کافی داشته باشید تا بهترین نتیجه ازروش لاغری با لیپوماتیک را ببینید.بعد ازعمل به صورت مرتب فعالیت داشته باشد که دچار ترومبوز سیاهرگی عمقی نشوید.

بهتر است بعد از جراحی ران و پاهای خود را ۳ بار در روز و به مدت ۵ الی ۶ هفته، ماساژ دهند.

از وازلین یا سایر کرم های مفید برای برطرف کردن خارش درناحیه هایی که لیپوماتیک انجام داده اید هم استفاده کنید.

تا ۴۸ ساعت به طور مستمر باید از گن ها استفاده کنید و بعد از ۴۸ ساعت برای دوش گرفتن می‌توانید آن را دربیاورید ولی بعد از دوش گرفتن آن را سریع دوباره بپوشید

 

لیپوماتیک قسمت داخلی ران

در برخی از زنان قسمت¬های داخلی ران به علت چاقی به ران مخالف سائیده می¬شود و دراین ناحیه براثرسائیدگی التهاب پوستی حاصل می شود. لیپوماتیک ران  به رفع این مشکل کمک می کند وباعث بهبودی این قسمت پا می شود .چاقی قسمت-های داخلی ران می¬تواند مشکلاتی در خصوص سائیدگی پوست این ناحیه ایجاد کند واین ساییدگی وچاقی درناحیه داخلی ران می تواند بر نحوه راه رفتن افراد نیزتاثیر بگذارد.

عمل لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک قسمت های خارجی ران

معمولا درقسمت های خارجی ران نسبت به قسمت¬های داخلی چربی بیشتری جمع می شود وبا حذف این چربی ها حجم ران کاهش می یابد و باعث می شود ظاهرران ها زیبا شود اغلب تغییراتی که با لیپوماتیک درران ایجاد می شود، حیرت انگیز است. ازبین بردن چربیهای ران می تواند باعث تغییر ظاهربدن شود، درنتیجه بیمارمی تواند به راحتی از شلوارهای جین استفاده کند و ظاهری زیبا داشته باشد.

 

 

هزینه لیپوماتیک ران

همان گونه که می دانید قیمت  لیپوماتیک برای هرقسمت ازبدن متفاوت است. هزینه لیپوماتیک ران نیزعوامل مختلفی مانند میزان چربی اضافه، تجربه پزشک، محلی که می خواهید لیپوماتیک ران را انجام دهید ،مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک از عوامل مهم در تعیین هزینه ران هستند. حتما قبل از انجام لیپوماتیک ران درباره هزینه و سایرمسائل با پزشک خوددر جلسه مشاوره  مشورت کنید واطلاعات لازم را درباره هزینه و نحوه عمل از پزشک خود بخواهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =