لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو بکب از جراحی های لاغری برای بازو است .همان گونه که می دانید لیپوماتیک بازو از مواردی است که تاثیر زیادی در اندام های بالا تنه جهت رسیدن به تناسب اندام می گذارد.

امروزه ازروش  لیپوماتیک برای قسمتهای مختلف بدن استفاده می شود شود البته باید به این نکته توجه کرد لیپوماتیک تنها برای تخلیه چربی به دلیل اضافه وزن نیست بلکه ازلیپوماتیک جهت کوچک کردن قسمت دیگر بدن نیز استفاده می شود که شخص به تناسب اندام برسد .

 

لیپوماتیک بازو

همالن گونه که می دانید بعضی از قسمتهای بدن دارای بافت های سخت می باشد ، یکی از نواحی که دارای بافت سخت  است بخش بازوها می باشد .

در برخی از موارد با انجام تمرینات و ورزشی نمی تواند چربی های بازو را  کاهش دهد در چنین مواقعی نیاز است شخص از روش لیپوماتیک بازو استفاده می نماید .

نکاتی که باید قبل از لیپوماتیک بازو رعایت شود

-قبل از لیپوماتیک بازو  باید آزمایشات کامل پزشکی انجام دهید

–  داروهایی که مصرف می کنید را قبل از لیپوماتیک بازو  به پزشک خوداطلاع دهید.

– قبل از عمل لیپوماتیک سیگار کشیدن را متوقف کنید.

-قبل از عمل لیپوماتیک بازو  از خوردن آسپرین و داروهای ضد التهاب خودداری کنید

مزیت عمل لیپوماتیک بازو

انجام جراحی لیپوماتیک بازوامروزه در بین افراد به ویژه زنان بسیار رایج شده است  این جراحی باید توسط پزشک جراحی زیبایی انجام می شود و اگر شخص به جای مراجعه به مراکز نامعتبر به پزشک جراحی زیبایی مراجعه نماید این جراحی هیچ عوارض و خطری برای فرد به همراه نخواهد داشت ، بلکه از نتیجه کار نیز رضایت کامل خواهید داشت.

لیپوماتیک بازو

در عمل لیپوماتیک بازو چربی تخلیه و تا حد ممکن پوست بازو کشیده می شود در واقع هم چربی ها تخلیه می شودو هم لیفت پوست بازو صورت می گیرد .

 

از نکات مثبت لیپوماتیک بازو می توان  به تزریق چربی استخراج شده اشاره کرد ، پس از تخلیه چربی ها به دلیل اینکه در این روش چربی ها نمی بینند می توان از چربی های استخراج شده در نواحی مختلف بدن استفاده کرد.

 

 

لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است

بازوها اندام های مهمی در چاق نشان دادن  افراد هستند بزرگی بازوها می تواند در لاغر یا چاق به نظر رسیدن افراد تاثیر داشته باشد ، همچنین افراد برای از بین بردن چربی بازوها نیاز به رژیم های سخت و ورزش های سنگین دارند .

تجمع چربی در ناحیه بازو می تواند فرد را چاق و قد کوتاه نشان دهد ، کاهش حجم مقدار کمی از آن باعث تغییرات چشمگیری در بالاتنه می شوند. .

درمان لیپوماتیک بازو مناسب افرادی است  که در درجه اول افتادگی پوست بازو زیادی داشته باشند.

افرادی که دارای بازوهای بزرگ و افتاده می باشند بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک بازو هستند

 

افرادی که دارای وزن ثابت هستند و زیاد اضافه وزن ندارند اما بازو بزرگی دارند هم می توانند این درمان را انجام دهند و نتایج مطلب بگیرند.

اگرچه جراحی لیپوماتیک  بازو یک جراحی زیبایی بوده ، اما اشخاص می توانند جهت تناسب اندام و ایجاد بازوهای خوش فرم و زیبا از این روش استفاده کنند .

 

لیپوماتیک بازو

 

 

نکاتی که در لبپوماتیک بازو باید توجه کنید

دقت داشته باشید که انتخاب جراح برای کوچک کردن بازوها با لیپوماتیک بازو می تواند نقش بسیار مهمی در نتیجه ی عمل داشته باشد،زیرا جراحی لیپوماتیک بازو  بدون برش انجام می شود و با بی حسی موضعی و بدون بی هوشی عمل می کند، که در یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های این ناحیه را بیرون کشید و باعث فرم دهی و زیبا سازی دست ها شد.

 

لیپوماتیک به عنوان یکی از زیرمجموعه های علم پزشکی حساسیت بالایی دارد.  بنابراین داشتن مجوز از سوی وزارت بهداشت ضروری است ممکن است برخی افراد سودجو اقدام به انجام این عمل کنند.

 

عمل جراحی لیپوماتیک ران

جراحی لیپوماتیک ران  یکی از جراحی های لاغری در قسمتهای مختلف ران است معمولا با بیهوشی عمومی انجام می شود. پزشک درمحل مورد جراحی برشهایی را به طول ۲ تا ۶ میلی مترایجاد می کند. سپس از این ناحیه  لوله کانولا وارد بافتهای چربی می کند که با حرکات لرزشی و چرخشی چربیها تخریب می شود.البته این حرکات آسیبی به عروق خونی و قسمتهای دیگربدن نمی رساند. بیمار پس از جراحی فرد می تواند تغییرات و کاهش وزن خود را ببیند .پزشک می تواند ازچربیهای برداشته شده برای افزایش حجم سایر قسمتهای بدن مانند لب، گونه، و دست ها استفاده کند.

پس از آنکه تورم و مایع جمع شده درمحل جراحی از بین برود، بیمار میتواند نتیجه حاصل از این جراحی وتغییرات ایجاد شده را مشاهده کند.

البته فرد بعد ازعمل لیپوماتیک باید رژیم غذایی سالم داشته باشد تا تناسب اندام فرد حفظ شود وچربی ها برداشته شده دیگر باز نگردند دراین صورت نتایج حاصل ازاین عمل، دائمی می باشد.می توان گفت افزایش وزن برنتایج به دست آمده تاثیرمعکوس می گذارد.

اقدامات لازم  بعد ازانجام  لیپوماتیک ران

برای اینکه بعد از لیپوماتیک پوست شما بهتر پیوند بخورد وبهبودی بدن شما سریع انجام شود باید ازگن مخصوص پا استفاده نمایید.بعد از لیپوماتیک استراحت  کافی داشته باشید تا بهترین نتیجه ازروش لاغری با لیپوماتیک را ببینید.بعد ازعمل به صورتمرتب فعالیت داشته باشد که دچار ترومبوز سیاهرگی عمقی نشوید

 

 

لیپوماتیک قسمت داخلی ران

در برخی از زنان قسمت¬های داخلی ران به علت چاقی به ران مخالف سائیده می¬شود و دراین ناحیه براثرسائیدگی التهاب پوستی حاصل می شود. لیپوماتیک ران  به رفع این مشکل کمک می کند وباعث بهبودی این قسمت پا می شود .چاقی قسمت-های داخلی ران می¬تواند مشکلاتی در خصوص سائیدگی پوست این ناحیه ایجاد کند واین ساییدگی وچاقی درناحیه داخلی ران می تواند بر نحوه راه رفتن افراد نیزتاثیر بگذارد.

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک قسمت های خارجی ران

معمولا درقسمت های خارجی ران نسبت به قسمت¬های داخلی چربی بیشتری جمع می شود وبا حذف این چربی ها حجم ران کاهش می یابد و باعث می شود ظاهرران ها زیبا شود اغلب تغییراتی که با لیپوماتیک درران ایجاد می شود، حیرت انگیز است. ازبین بردن چربیهای ران می تواند باعث تغییر ظاهربدن شود، درنتیجه بیمارمی تواند به راحتی از شلوارهای جین استفاده کند و ظاهری زیبا داشته باشد.

 

 

هزینه لیپوماتیک ران

همان گونه که می دانید قیمت  لیپوماتیک برای هرقسمت ازبدن متفاوت است. هزینه لیپوماتیک ران نیزعوامل مختلفی مانند میزان چربی اضافه، تجربه پزشک، محلی که می خواهید لیپوماتیک ران را انجام دهید ،مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک از عوامل مهم در تعیین هزینه ران هستند. حتما قبل از انجام لیپوماتیک ران درباره هزینه و سایرمسائل با پزشک خوددر جلسه مشاوره  مشورت کنید واطلاعات لازم را درباره هزینه و نحوه عمل از پزشک خود بخواهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =