لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک در تهران از روشهای لاغری و پیکر تراشی بدن است که با انجام این روش شما  به اندام ایده آل ومتناسب خود خواهید رسید  به همین دلیل این روش محبوبیت بالایی برای افراد دارد. لیپوماتیک در تهران توسط دستگاه لیپوماتیک انجام می شود و به راحتی می تواند چربی های شکم و پهلو را از بدن خارج کند.

لیپوماتیک در تهران

 

درعمل لیپوماتیک در تهران  بافت های چربی  در محل مورد نظربا استفاده از دستگاه شکسته می شود  سپس با ساکشن این چربی های اضافه  از بدن  خارج می شود. در روش لیپوماتیک در تهران  پزشک ازیک لوله  مخصوص این کاراستفاده می  کند این لوله  به داخل شکم فرستاده می شود. این لوله  به صورت حرکت رفت و برگشتی  حرکت می کند وهمچنین با حرکت دورانی و لرزشی چربی های اضافه بدن را از بین می برد  این دستگاه به صورت دقیق وفوق العاده این کار را انجام می دهد که باعث تمایز آن از روشهای دیگر پیکر تراشی به ویژه لیپوساکشن شده است.

پیکر تراشی بدن با لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک در تهران  یکی از جدیدترین روشهای پیکر تراشی برای تخلیه چربی بدن محسوب  می شود که در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی نتیجه ای متفاوت و باور نکردنی برای رد ایجاد می کند.

 

لیپوماتیک در تهران در حقیقت  یک عمل سرپایی برای لاغری است . در این روش فرد  نیاز به بیهوشی  ندارد ومقدارزیادی از چربی درهمان  جلسه اول  از بدن تخلیه می شود در این روش بعد ازتخلیه چربی فرد کمترین ورم و کبودی را در بدن خود دارد ، اما فرد تا حدی  درد  را در روش لیپوماتیک در تهران  احساس می کند .این روش باعث افتادگی پوست در افراد بلکه به سفت تر شدن آن نیزکمک می کند.

روش انجام لیپوماتیک تهران

در روش لیپوماتیک تهران سلول های چربی به صورت فیزیکى از بین می روند. در این روش ازاشعه و یا حرارت تخریب شده برای از بین بردن چربی ها استفاده نمی شود و در لیپوماتیک تهران  ازحرکات لرزشی لوله  کانولا استفاده می شود و سپس این چربی به آرامی به وسیله خود دستگاه از بدن خارج می شود. روش لیپوماتیک تهران  یک روش کامل ایمن است و مشکلاتی که درلیپوساکشن وجود دارد را رفع کرده است در این روش  علاوه بر اینکه وزن بدن کم می شود در بدن  تغییر سایز، حجم و فرم  نیز صورت می گیرد. به طور کلی می توان گفت عمل  لیپوماتیک یک عمل راحت و بدون  هیچ عارضه ای  است و نتیجه خوبی را برای بیمار به همراه دارد .

لیپوماتیک در تهران

تفاوت لیپوماتیک در تهران با لیپوساکشن

جراحی لیپوماتیک در تهران شکم با روش مانند لیپوساکشن متفاوت است این دستگاه نسبت به لیپوساکشن جدید تر  مدرن تر می باشد بنابراین عارضه کمتری برای بیمار به همراه دارد . بعد از لیپوماتیک  فرد تنها کبودی، سوزش و ورم موقت  خواهد داشت که بعد از چند روزبهبود می یابد. برخلاف روش لیپوساکش مشکل ایمنی در این دستگاه وجود دارد .همچنین بیمار بعد از انجام این عمل می تواند نتیجه عمل را بلا فاصله مشاهده کند . این عمل دوره ی نقاهت کوتاه  مدتی دارد و بیمار بعد از یک هفته می تواند کارهای روزمره خود را به راحتی انجا م دهد.

 

 

مزایای لیپوماتیک بدن چیست

 

لیپوماتیک بدن  برای بیمار مزایایی دارد که در زیر به برخی از انها اشاره شده است :

 

– در روش لیپوماتیک  نیاز به بیهوشی نیست وازبی حسی موضعی بیشتر استفاده می شود و بیمار احساس درد نخواهد داشت.

 

– عمل لیپوماتیک در تهران  اگر در محلی مجهز وبهداشتی انجام گیرد امکان عفونت در این روش  بسیارکم است.

 

– امکان آمبولی برخلاف روشهای دیگر در روش لیپوماتیک بدن  بسیار اندک است.

 

– در این روش جمع شدن پوست نسبت به روش های دیگر بهتر صورت می گیرد و به بدن صدمات کمتری وارد می شود.

 

– بعد از لیپوماتیک در تهران فرد نیازی به بستری شدن  ندارد

 

– پس از عمل لیپوماتیک در تهران در محل مورد نظر تورم و ترشحات بسیار کمی وجود دارد

 

– بعد از عمل فرد احساس خستگی و کوفتگی کمتری دارد .

 

– در روش لیپوماتیک در تهران افتادگی پوست به مراتب خیلی کمتر از روشهای دیگر است.

 

– درعمل لیپوماتیک  در تهران از چربی های شکم می توان برای قسمت های دیگر بدن صورت مانند لب و یا گونه استفاده کرد.

لیپوماتیک در تهران

آیا لیپوماتیک درتهران خطرات و معایب دارد

 

– این جراحی به زمان زیادی نیاز دارد که همین امر موجب خستگی و اشتباهات جراح خواهد شد.

– به دلیل  ا ضربات شدید در لیپوماتیک  بدن فرد دچار احساس کوفتگی شدیدی خواهد شد.

– افراد مبتلا  به بیماریهای فشارخون بالا، بیماران قلبی و عروقی و دیابت قبل از انجام عمل لیپوماتیک با پزشک معالج‌ خود مشورت می کنند ودر صورت تایید پزشک می توانند این عمل را انجام دهند .

 

بعداز عمل لیپوماتیک تهران چه نکاتی را رعایت کنیم

 

–  برای جلوگیری از شل شدن پوست بعد از لیپوماتیک تهران ، بهتر است بیمار حداقل تا ۹ هفته از گن  استفاده  کند .

 

-بعد از عمل لیپوماتیک بیمار حداقل تا دو هفته  در بدن کبودی دارد و بیمار نباید نگران باشد.

 

– یکی دیگر از مراقبتهای که  بعد از لیپوماتیک تهران  باید توسط اشخاص رعایت شود طرز نشستن فرد است.زیرا بعد از عمل فرد نباید به مدت طولانی حالت ۹۰ درجه بنشیند و حتی الامکان باید به روی صندلی لم دهد.

 

-تا جای امکان از غذای پر نمک و پر چرب برای کاهش ورم بدن کم کنید

لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک مناسب چه کسانی نیست

 

قبل لیپوماتیک، پزشک شما برای بیمارخود چندین آزمایش را تجویز می کند و بعد از مشاهده آزمایشات ، در صورتی که نتیجه آزمایشات  برای او رضایت بخش باشد لیپوماتیک را برای بیمار انجام می دهد. در غیر این صورت پزشک  این عمل را انجام نمی دهد.

 

 

 

افرادی هستند که دچار چاقی مفرط  هستند و به همین دلیل نمی توانند ازروش لیپوماتیک تهران  استفاده کنند. روش لیپوماتیک در تهران برای تخلیه چربی ها در یک نقطه خاص از بدن استفاده می شود واین روش مناسب افرادی است  که قسمتی از بدن او بیش از حد چاق است  اما لیپوماتیک در تهران برای کسانی  که به طور کامل بدن چاق یک دستی دارند مناسب نیست. زیرا لیپوماتیک در تمامی نقاط بدن او باید انجام شود که انجام  لیپوماتیک برای کل بدن ، خطراتی را برای بیماران به وجود می اورد

 

 

 

 

در چه نواحی می توان لیپوماتیک بدن انجام داد؟

 

از لیپوماتیک می توانید برای برخی از قسمت های بدن استفاده کرد در اینجا به برخی از آنها اشاره شده است:

 

-لیپوماتیک پشت

 

-لیپوماتیک شکم و پهلو

 

-لیپوماتیک غبغب

 

-لیپوماتیک بازو

 

لیوماتیک باسن و ساق پا

لیپوماتیک در تهران

استفاده از گن بعد از جراحی

در این روش بعد از جراحی بیمار باید به مدت ۲ هفته از گن استفاده کند در صورتی که در روش های پیکرتراشی مانند ساکشن بیمار باید ۶ ماه و در لیزر لیپولیز بیمار باید ۲ تا ۴ ماه از گن استفاده کند.

در هر صورت برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و جمع شدن بهتر پوست، بهتر است بعد از جراحی ۳۰ الی ۴۰ روز از گن استفاده کنید.

دوره نقاهت مراقبتهای بعد از جراحی لیپوماتیک

 

در صورتیکه قبل از اتمام مایعات سوراخها بسته شود مایع در محل تجمع می یابد که به صورت بزرگ شدن تدریجی ناحیه عمل ، تشدید درد و گاه قرمزی پوست می شود که بایستی محل برش را مجددا باز کرد .در صورتیکه خود قادر به باز کردن آن نبودید به پزشکتان اطلاع دهید. هنگامی که ترشح مایع تمام شود و به مدت ۲۴ ساعت از محل برش مایعی خارج نشود نیازی به پانسمان مجدد نیست.از پدهای گرمایی یا آیس بگ استفاده نکنیدتا بسته شدن کامل منافذ ازنشستن در وان ، اسخر ، سونا اجتناب کنید.

عمل لیپوماتیک چقدر زمان می برد؟

این عمل با توجه به میزان چربی که قرار است تخلیه شود تقریبا ۲ الی ۴ ساعت زمان می ‏برد. ناحیه مورد نظر به طور کامل بی‏ حس می‏ شود. مقدار چربی که می ‏توان تخلیه نمود محدود است. نتایج این عمل زیبایی تا سه ماه متغیر است و به مرور بهتر می ‏شود. در ۳ روز اول بعد از جراحی، تورم و کبودی شدیدتر است اما پس از دو هفته کاهش می ‏یابد. رژیم و ورزش از نکات مهم بعد از این عمل هستند که تاثیرگذاری آن را افزایش می‏ دهد. ماساژ در نتیجه پیکرتراشی تغییری ایجاد نمی ‏کند.

 

لیپوماتیک در تهران

نکات  مهم قبل از لیپوماتیک

  • کسانی که لیپوماتیک انجام می‌دهند، نباید فشار خون بالا داشته باشند
  • میزان گلوکز و دیابت باید کنترل شود
  • خطر بیماری قلبی عروقی باید در نظر گرفته شود
  • بیماران باید سالم باشند
  • اگر عمل جراحی پلاستیک شکم انجام داده اید، باید به جراح خود اطلاع دهید
  • هر گونه آزمایش خون مورد نیاز است
  • آزمایش بارداری باید انجام شود.

 

تاثیر لیپوماتیک در تهران

نتایج ظاهری لیپوماتیک در تهران به سرعت قابل مشاهده است و از بین رفتن کامل چربی‌های ممکن است حدود ٣ ماه طول بکشد. بر خلاف لیپوساکشن که نیازمند یک شب بستری در بیمارستان و طی کردن دو هفته دوران نقاهتس است، لیپوماتیک کمترین زمان بهبودی را نیاز دارد و بیماران می توانند تقریبا بلافاصله به فعالیت های روزمره‌ی خود بازگردند. علاوه بر این، سوزش، کبودی و تورم پوست به طور قابل توجهی در این روش کاهش یافته است.

لیپوماتیک ران پا

در بسیاری از افراد در ناحیه ران پا چربی های اضافی و انباشته شده مشاهده می شود که در زیبایی اندام ان ها بسیار تاثیر گذار می باشد که در این صورت برای از بین بردن چربی های این ناحیه لیپوماتیک ران پا مطرح می شود برای انجام این کار در ابتدا باید فرد به حالت ایستاده قرار گیرد تا نواحی مورد نظر برای انجام لیپوماتیک مشخص شود.

لیپوماتیک کمر

برخی از افراد چاق با مشکل تجمع چربی در قسمت پشت کمر مواجه میشوند، اگر تجمع چربی در این ناحیه زیاد باشد کمر فرد دچار افتادگی می شود و چاقی این ناحیه باعث می شود تا اندام و تناسب آن دچار بهم ریختگی شود.

دقت داشته باشید که از بین بردن چربی های این ناحیه بسیار سریع و راحت انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان ممکن از شر چربی های اضافی این ناحیه خلاص شوید .

البته باید توجه کنید که انتخاب جراح مناسب برای این جراحی از بالایی برخوردار است. این مورد امنیت و ایمنی شما را قبل و بعد از عمل تضمین می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هجده =