لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا جراحی زیبایی است که در بین خانم ها بیشتر رایج است این جراحی  یکی از روشهای زیبایی برای پاها است  همان گونه که می دانید داشتن پاهایی کشیده و خوش‌فرم تقریبا آرزوی هرکسی به ویژه زنان است .البته این مسئله برای آقایان هم حائز اهمیت است  تا لباسی زیباتر بر تن داشته باشند، که همین امر می تواند در شغل و جذابیت اقایان تاثیرگذار باشد.

لیپوماتیک پشت ساق پا

 

جراحی لیپوماتیک پشت ساق پا از روشهایی است که کمک می کند پاهای زیبا تری داشته باشید .در این روش به‌جای ورزش کردن، چربی‌های اضافی از پا حذف شده و ظاهری جذاب برای پاهایتان به‌وجود می‌آید. در لیپوماتیک پا به‌جای ورزش کردن، چربی‌های اضافی از پا حذف شده و ظاهری جذاب برایتان ایجاد می‌شود.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک پشت ساق پا

چربی اضافه قسمت پشت ساق پا یک چربی سطحی است یعنی با چربی‌های انباشته شده‌ی قسمتهار دیگر بدن در ناحیهو این کار را آسان‌تر می‌کند. یکی از کارهایی که باید قبل از انجام عمل لیپوماتیک پا انجام شود این است که جراح باید ابتدا نواحی‌ایی از پشت ساق پا، مچ پا یا زانو که باید تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرند را مشخص می‌کند.

متخصص همیشه باید  به میزان مشخصی از داروی بی حسی موضعی به ناحیه تحت درمان تزریق کند تا عمل لیپوماتیک ساق پا، پشت ساق یا شاید زانوی شما بدون درد انجام شود. در مرحله‌ی بعد، متخصص با دقت کمی می‌تواند به‌راحتی بافت عضلانی پا را از چربی‌های اضافه تمیز داده و کانتور طبیعی پاها را تشخیص دهد.

در این مرحله، دکتر با احتیاط کامل  برش‌های کوچکی را در ناحیه ساق پا و مچ پا ایجاد کرده و کانولایی کوچک  را وارد بافت چربی می‌کند. کانولا که حرکتی ویبره مانند و چرخشی دارد موجب شکسته شدن بافت‌های متراکم چربی شده و در نتیجه می‌توان چربی اضافه را به‌راحتی برداشت.

بعد از لیپوماتیک پشت ساق پا چه نکاتی را باید رعایت کنیم

-بیماران بعد از لیپوماتیک  برای بازگشتن به فعالیت‌های روزانه نیاز به استراحت خاصی ندارند روز پس از انجام عمل می‌توانید کارهای روزانه خود را از سر بگیرید.

 

لیپوماتیک ساق و مچ پا،دوره نقاهت خیلی کوتاه دارد. در طول این مدت، بهتر است گن های مخصوصی به صورت ۲۴ ساعته در ناحیه تحت درمان بپوشید.

 

-البته به این نکته توجه داشته باشید که یک هفته اول پس از لیپوماتیک ساق و مچ پا کارهای سنگین انجام ندهید و بیشتر استراحت نمایید. پس از دو هفته می‌توانید فعالیت‌های سنگین‌تر و شدیدتر را انجام دهید.

 

– پس از جراحی داشتن کمی پیاده روی  باعث می شود روند بهبودی سریعتر انجام گیرد.. درد ناشی از  لیپوماتیک پشت ساق پا کم و چیزی شبیه به کوفتگی و درد پس از یک تمرین ورزشی سخت است. اما در صورت احساس آن، برای کاهش درد و ورم بعد از جراحی پلاستیک، مقدار کمی مسکن تجویز می کند.

 

 

جراحی ساق پشت پا

 

عمل لیپوماتیک  ران وپشت ساق پا مناسب چه کسانی است

 

اگر وقتی برای ورزش کردن ندارید و توانی برای رژیم گرفتن هم ندارید ، می توان گفت که  لیپوماتیک بهترین گزینه‌ای  برای لاغری است. اما حواستان باشد که سلامت عمومی شما برای جراح مهم است. همچنین قابلیت ارتجاعی پوست و مصرف نکردن سیگار از دیگر مواردی است که باید در نظر داشته باشید.

 

افرادی که از قسمت زانو تا مچ پا دچار چاقی شده اند برای این نوع لیپوماتیک مناسب هستند وبنابراین می توانند ازروش  لیپوماتیک ساق پا برای رفع این مشکل استفاده کنند .اگر می‌‌توانید به راحتی چربی پای خود را با دست بگیرید و بافت نرم اطراف مچ در دست شما جمع می‌‌شود نیز میتوانید برای انجام این جراحی متقاضی مناسبی باشید.

 

 

 

لیپوماتیک پشت ساق پا وگردن

 

اگر دارای مچ پای چاقی هستید و هنگامی‌که آن را فشار می‌دهید به داخل فرو می‌رود و مدتی در همان حالت باقی می‌‌ماند به احتمال زیاد متقاضی خوبی برای لیپوماتیک ساق پا هستید .

لیپوماتیک ساق و مچ پا برای بیماران مبتلا به مشکلاتی نظیر لیپوما تیک باعث می‌شود برخی از نقاط بدن با سایر قسمت‌ها تناسب نداشته باشد نیز بسیار کاربردی است .

 

لیپوماتیک پشت گردن

 

لیپوماتیک پشت گردن نیز برای زیبایی ورفع چربی های اضافه در این ناحیه انجام می شود در این روش قسمت هایی از زیر چانه برش داده شده و با دستگاه مخصوصی موجب تخلیه چربی آن ناحیه خواهد شد. با توجه به اینکه این عمل جراحی نیاز به مراقبت دارد می بایست بعد از انجام لیپوماتیک گردن با گن های مخصوصی  که پزشک تجویز نموده است این ناحیه را  سفت و محکم ببندید . در واقع این گن ها برای جمع کردن زیر چانه استفاده میشود و استفاده از آن ها بعد از لیپوماتیک ضروری خواهد بود.

آیا لیپوماتیک پشت گردن خطرناک است ؟

 

۱-از آنجا که این ناحیه به غده تیروئید نزدیک است در عمل جراحی پلاستیک گردن دقت زیادی باید توسط جراح انجام گیرد .

 

۲-بعد از لیپوماتیک گردن ممکن است  فرد دچار التهاب ایجاد شود که بعد از گذشت دو هفته برطرف خواهد شد.

 

 

۳-استفاده از لیپوماتیک گردن برای کاهش و کم کردن  وزن نیست و نباید افراد آن را با کم کردن وزن اشتباه بگیرند. بلکه چربی زیر چانه که در زمان دیرتری ممکن است با ورزش از بین برود را می توان با لیپوماتیک گردن برطرف کرد

 

۵-علاوه بر این در لیپوماتیک گردن لازم است مراقبت های بعد از جراحی به دقت انجام شود زیرا هر نوع کم کاری در جراحی صورت ، نتایج این عمل جراحی رضایت بخش نخواهد بود و عملا بدون نتیجه می گردد.

 

 

 

لیپوماتیک ران و ساق پا

 

بزرگی ران ها با لیپوماتیک به راحتی قابل برطرف شدن است ، در برخی از موارد استخوان بندی درشت سبب  می شود فرد پاهای بزرگ و نامتناسب داشته باشد که نمی توان در این گونه موارد با لیپوماتیک ران و ساق پا درمان آن را درمان کرد از نظر زیبایی پا به نواحی زیر دسته بندی میشود :

 

۱-پشت ران

۲-پشت ساق پا و قوزک

۳-خارج ران

۴-جلو ران

۵-داخل ران

۶-اطراف زانو

 

لیپوماتیک پشت ساق پا

 

 

 

در روش لیپوماتیک ران وپشت ساق پا چربی های داخل ران و خارج ران با استفاده ازلیپوماتیک  تخلیه  می شود در نتیجه تناسب اندام را ایجاد  می کند، پس از لیپوماتیک ران و ساق پا علاوه بر برقرار شدن تناسب پاها ، علاوه بر هموار شدن سطح پوست پاهای بیمار می تواند ظاهری زیبا را به دست آورد.

 

لیپوماتیک ران و ساق پا یک روش جهت لاغری می باشد که با تخلیه چربی ها تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به وجود می آورد نواحی مختلف بدن را می توان لیپوماتیک کرد ، پس از تخلیه چربی ها می توان آنها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن ، سینه انتقال داد.

 

مزایای لیپوماتیک ساق پا چیست

 

جراحی لاغری ساق پا با روش لیپوماتیک مزایای متعددی برای فرد دارد  که در ادامه به آنها اشاره می‌‌کنیم:

 

-دوران بهبود و استراحت پس از لیپوماتیک پا بسیار کوتاه مدت است و می‌توانید طی مدت ۴۸ ساعت فعالیت‌های روزانه  خود را دوباره شروع کنید.

 

– جراحی لاغری ساق پا با لیپوماتیک برای بیشتر افراد با   بی حسی موضعی انجام می‌شود و شما در طول درمان هیچ گونه دردی را احساس نمی کنید.

-در روش جراحی لاغری ساق پا به کمک لیپوماتیک  دستگاه‌های بسیار کوچک استفاده می‌‌شود که عملاً به اندازه نوک مداد هستند بنابراین جای برش روی پوست شما باقی نخواهد ماند.

 

-پس از اتمام لیپوماتیک ساق پا شما می‌توانید نتایج حاصل از لیپوماتیک را بعد از جراحی مشاهده کنید. نتایج حاصل از درمان کاملا رضایت بخش  برای بیمار است.

-پس از آنکه چربی‌های ساق پا بر طرف شدند در صورتی که رژیم غذایی خود را رعایت کنید هرگز شاهد بازگشت چربی‌ها در این قسمت پا نخواهید بود زیرا نتایج حاصل ازجراحی لاغری ساق پابا روش  لیپوماتیک دائمی است.

 

 

 

دلایل انجام جراحی ساق پا

مهم ترین عواملی که سبب انتخاب جراحی زیبایی ساق پا برای افراد می شود شامل موارد زیر است:

– بهتر شدن ظاهر پا و هماهنگی حجم آن با ران پا

-افزایش اعتماد بنفس فرد

-اصلاح نقص های مادرزادی و بدشکلی پاها

-خوش فرم شدن قسمت پایین پاها

-ایجاد ظاهری متوازن تر

 

هزینه جراحی لاغری پا

جراحی لاغری پا جزء عمل های جراحی زیبایی محسوب می شود  که بیمه های درمانی آن را تحت پوشش قرار نمی دهند به همین علت نباید روی این مورد حساب کرد. هزینه جراحی لاغری پا به صورت دقیق مشخص نمی باشد چرا که تا قبل از معاینه بیمار قیمت جراحی لاغری پامشخص نمیباشد. علاوه بر این عواملی مانند محل کلینیک و تجربه ی متخصص هم می تواند تا حد زیادی روی هزینه جراحی لاغری پا  تاثیر گذار باشد به همین علت بهتر است برای محاسبه ی قیمت به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

 

 

جراحی لاغری ساق پا با لیپوساکشن

همان گونه که می دانید حجیم شدن ساق پا عمدتاً به صورت عضلات است ، اما مواردی نیز وجود دارد که در آن به جای عضله از چربی اضافی در ساق پا استفاده می شود  و ظاهری حجیم در ظاهر پا ایجاد می‌کند. در این موارد، لاغری با لیپوساکشن ممکن است یک گزینه عالی برای بیماران باشد که به دنبال ایجاد ظاهری لاغرتر و خوش‌فرم‌تر در ساق پای خود هستند.

در مورد لاغری ساق پا با روش  لیپوساکشن باید گفت که این روش تا حد زیادی  تخصصی است. لیپوساکشن پا روشی است که به جراحان پلاستیک اجازه می‌دهد تا لایه‌های سرسخت چربی که از طریق رژیم غذایی و ورزش قابل  حذف نیستند، رابا این روش رفع کنند. این کاراز طریق ذوب چربی صورت می‌گیرد.در این روش پزشک به کمک ابزاری به نام کانولا که  ‌یک لوله مکش است چربی را از طریق یک برش کوچک سوراخ ماننداز ناحیه مورد نظر حذف می کند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =