لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک پهلو ها

لیپوماتیک پهلوها

لیپوماتیک پهلوها یکی دیگراز روش‌های لاغری پهلومی باشد این روش بدون درد و با کمترین عوارض را برای فرد دارد .در بیشتر افراد چربی‌های ناحیه پهلو با انواع روش‌های لاغری مانند ورزش کردن و رژیم‌های سخت حذف نمی شود و یکی از بهترین روشهای در حال حاضر برای رفع جربی پهلو ها  استفاده از روش لیپومایتیک پهلوها است.

لیپوماتیک پهلوها

لیپوماتیک پهلوها یکی از پرطرفدارترین عمل جراحی در بین انواع مختلف پیکرتراشی است. امروزه تکنیک‌های نوین، جهت لاغری و جراحی زیبایی پهلو ارائه شده است که با تخلیه چربی‌های موضعی از پهلوها تناسب اندام خوبی در بدن فرد ایجاد می کند.

لیپوماتیک پهلوها یکی از مدرن‌ترین و بهترین تکنولوژی‌های پیکرتراشی در سال‌های اخیر است. شل شدن پوست ناحیه پهلو، تجمع چربی در ناحیه پهلو، خطوط ترک پوستی پهلو  همه از مشکلاتی است که به علت افزایش سن، چاق و لاغر شدن اتفاق می‌افتد. لیپوماتیک پهلوها  به منظور لاغری موضعی در ناحیه پهلو انجام می‌شود تا بیمار به اندام ایده‌آل خود که در واقع پهلویی کشیده، صاف و بدون چربی اضافه است، به راحتی برسد.

لیپوماتیک پهلوها چگونه انجام می شود

برای انجام لیپوماتیک پهلوها ، ابتدا این اندام تحت بررسی متخصص قرار بگیرد  نوع چربی  این ناحیه  توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به سایز، میزان افتادگی و سایر خصوصیات، میزان خروج چربی‌های احتمالی تخمین‌زده می‌شود

برای شروع عمل لیپوماتیک پهلوها  ابتدا بی‌حسی موضعی در محل مورد نظر تزریق می‌شود و برش‌های کوچکی روی پهلوهای شما ایجاد می‌شود تا لوله کانولا وارد بدن بشود و چربی‌های موجود در ناحیه پهلو را بدون هیچگونه آسیب به رگ‌ها و ماهیچه‌ها، بصورت امولسیون از بدن خارج می شود و فرد به تناسب اندام دلخواه می رسد.

 

مزایای  انجام لیپوماتیک پهلوها چیست

-با انجام یک جلسه سایز دور کمر و پهلوهای شما چندین درجه  کاهش می یابد.

– لاغری به کمک این روش  در بیشتر افراد بدون بازگشت  است.

-بعد ازلیپوماتیک پهلوها فرد دچار عارضه خاصی نخواهد شد.

-یکی از روش های بی خطر برای لاغری  لاغری با لیپوماتیک است.

– دوره نقاهت در روش لیپوماتیک بسیار کم  می باشد.

-برای انجام لیپوماتیک پهلوها نیازی به  بیهوشی کامل ندارید.

-خطر آمبولی در لیپوماتیک پهلوها وجود ندارد.

همچنین لیپوماتیک پهلوها باعث لیفت و همچنین سفت شدن بدن شما نیزخواهد شد.

لیپوماتیک پهلوها

لیپوماتیک پشت وپهلو

در بیشتر افراد  دچار چاقی موضعی چربی های اضافه بیشتر در پشت وپهلوها دیده می شود اما باید گفت که بیشترین  کاندیدهای لیپوماتیک پشت و پهلو مردان هستند . چربی های پهلو هم از آن دسته چربی هایی است که تنها با رعایت رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند و علاوه بر این با گذشت زمان، تجمع سلول های چربی در پهلوها هم روز به روز افزایش می یابد.

 

 

همانند لیپوماتیک شکم، لیپوماتیک پشت وپهلو نیز برای خلاص شدن از شر چربی های تجمع یافته در قسمت  پهلوها و پشت است

همان گونه که مب دانید افراد بسیاری با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. چرا که برای خوش اندام نشان دادن فرد، صاف بودن پهلوها کمک زیادی می کند و اندام ساعت شنی را برای فرد رقم می زند.

 

لیپوماتیک پشت وپهلو برای بهبود ظاهر اندام افرادی که دچار چاقی در ناحیه پهلو هستند روش مناسبی است وبیشتر افراد ازنتیجه ان لذت می برند.

 

 

 

یکی از مشکلاتی  که می تواند در زیبایی اندام افراد تاثیر بگذارد  چربی هایی است که در پشت وپهلو جمع می شود. در مواردی که این چربی ها در پشت وپهلو زیاد باشد می تواند باعث افتادگی کمر افراد شود. این امر زیبایی اندام فرد را بیش از اندازه تحت الشعاع قرار می دهد. لیپوماتیک می تواند چربی های این ناحیه را هم خارج کند و از بین ببرد. برای انجاملیپوماتیک پهلوها و کمر از بی حسی موضعی استفاده می شود. بهبودی بعد از لیپوماتیک نیاز به زمان بسیار کمی دارد. انتخاب جراح نیز می تواند یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار باشد.

لیپوماتیک پهلووشکم

 

امروزه افراد بسیاری  به دلیل تغذیه بد در قسمت شکم و پهلو خود چربی های اضافه دارند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام در آنها می شود.به همین دلیل بیشتر این افراد به دنبال روشی هستند تا چربی های شکم و پهلو خود رابا روشی آسان از بین ببرند. در حوزه پزشکی و از بین روش های لاغری با جراحی، لیپوماتیک بهترین روشی می باشد که برای از بین بردن چربی های تجمع شده در ناحیه پهلو و شکم مورد استفاده قرار می گیرد .

فواید جراحی  لیپوماتیک پهلووشکم چیست؟

-بعد ازجراحی لیپوماتیک پهلوها فرد دچار تغییرات زیادی می شود

-پهلوها بر سایز لباس تاثیر می گذارند و بعد از لیپوماتیک ۱ الی ۲ سایز کم میکنید

لیپوماتیک پهلو وشکم به دوره  نسبتا کوتاهی نیاز دارد

روش بی خطری است که فقط با بی حسی موضعی انجام می شود

لیپوماتیک پهلوها

مراقبت های بعد از لیپوماتیک پهلووشکم

 

-گن های مخصوص بعد از جراحی لیپوماتیک پهلوها باید حتما مورد استفاده قرار بگیرد زیرا استفاده از گن های مخصوص  بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو الزامی است گن باعث می شود که میزان تورم ناشی از جراحی کاهش پیدا کند و فرم زیباتری در این نواحی ایجاد شود .

 

به هیچ عنوان بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو در روز های اولیه فعالیت های سنگین نداشته باشید . تا جایی که امکان دارد  استراحت کافی در ابن مدت داشته باشید . تورم و کبودی بعد از جراحی با استراحت کافی و استفاده از کمپرس یخ کاهش می یابد .

 

هزینه لیپوماتیک پهلو وشکم

بیشترین هزینه لیپوماتیک پهلو وشکم به میزان چربی خارج شده از ناحیه پهلو، مدت زمان انجام عمل لیپوماتیک، تعداد جلسات لازم برای رسیدن به سایز مورد نظر و دستگاه‌های مورد استفاده درعمل لیپوماتیک پهلو بستگی دارد.

لیپوماتیک پهلوها

 

افرادی که دچار اضافه وزن زیادی هستند.با یک جلسه به لاغری موضعی موردنظر خود دست نمی‌یابند، می‌توانند برای انجام مجدد عمل لیپوماتیک، در صورت تایید متخصص و پزشک جراح طی جلسات بعدی اقدام کنند.

با انتخاب جراح متخصص وبا تجربه اثرات جانبی لیپوماتیک شکم و پهلو را تا حد زیادی  می توانید کاهش دهید ، همچنین اگرجراح  لیپوماتیک این جراحی را انجام دهد دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک کاهش می یابد. بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو، بیمار حتما باید از گن استفاده کند و از انجام فعالیت های سخت خودداری کند.تا به نتیجه مطلوب برسد.

 

 

استفاده از گن بعد ازلیپوماتیک پهلوها

استفاده از گن مخصوصا بعد از لیپوماتیک پهلوها از مواردی است که باید آن را حتما رعایت نمایید.

پوشیدن گن بعد ازلیپوماتیک پهلوها برای تخلیه بهتر چربی ها از محل های لیپوماتیک است ، در واقع با فشاری که گن به بدن شما وارد می کند باعث می شود تا چربی ها ی باقی مانده در بدن شما به راحتی تخلیه شوند ، گن باید متناسب با فرم و سایز بدن خریداری شود و پیش از آن نیاز است تا سفارشات جراح را پیگیری نمایید.

 

توصیه می شود که ۲ تا ۳ هفته گن تنگ و ۴ تا ۶ هفته گن شل استفاده نمایند، این اقدام باعث می شود که تا نتایج درخشان تری از نتیجه لیپوماتیک دریافت نمایید .

بعد از روز جراحی نیاز است استحمام کنید ، تنها در زمان استحمام می توانید گن را بیرون بیاورید و بعد از آن نیز باید مجددا این اقدام را انجام دهید ،پوشیدن گن بعد از جراحی به مدت ۷ تا ۱۰ روز نیاز است و اگر بیشتر از این مدت مقدور بود بلامانع است .

پوشیدن گن باعث می شود تا پوست فشرده شود و در نهایت تخلیه چربی ها به صورت کامل انجام گیرد .

 

 

 

 

عوارض لیپوماتیک

 • زمان طولانی جراحی ممکن است، خستگی شدید و اشتباهات جراح را در پی داشته باشد.
 • چون لیپوماتیک با ضربه کار می‌کند پس خطر آمبولی وجود دارد.
 • فقط در مناطق بزرگ قابل استفاده است و در مناطق ظریف مثل غبغب قابل استفاده نیست.
 • خونریزی شدید را به همراه دارد و هیچ مکانیسمی به جز اپی نفرین برای جلوگیری از خونریزی وجود ندارد.
 • به دلیل ضربات شدید باعث کوفتگی‌های شدیدی در بیمار می‌گردد.
 • محل‌های ورود پروب به دلیل  قرارگرفتن  ویبریشن و ساکشن بر روی یک پروب، بسیار بزرگ است و جای زخم بدی به جای می‌گذارد.
 • محدودیت استفاده در مکان‌های مختلف را دارد و فقط در ۳ منطقه شکم، ران و بازو قابل استفاده است و در مناطق دیگر نباید استفاده شود.
 • هیچ مکانیسمی برای تحریک فیبروبلاست‌ها و کلاژن سازی ندارد بنابراین پوست بیمار بعد از جراحی دچار افتادگی می‌گردد که این باعث ایجاد نارضایتی در بیمار می‌شود. متاسفانه با تبلیغات غلط القا می‌شود که حرکت ۳ بعدی کانولای لیپوماتیک باعث تحریک کلاژن سازی می‌شود در حالیکه این مساله به هیچ وجه ریشه علمی نداشته و هیچ رفرنس علمی آنرا تائید نمی‌کند.
 • دوران نقاهت طولانی طوریکه مریض چند روز نمی‌تواند رانندگی کند.

 

لیپوماتیک پهلوها

امکان بازگشت چاقی

از آنجایی که بیش از ۸۰ درصد چربی تخلیه می‌شود، با قبول قیمت لیپوماتیک امکان بازگشت چاقی بسیار پایین است، اما اگر بیمار پرخوری کند یا دچار اختلال در سوخت و ساز بدن بشود، احتمال دارد بخش دیگری از بدن بزرگ شود.

 

مزایای لیپوماتیک پهلو

 1. در یک جلسه می توانید چندین سایز از دور کمر شما کم کند.
 2. این روش برای لاغری بدون بازگشت می باشد.
 3. بعد از لیپوماتیک پهلو هیچ عوارضی ایجاد نخواهد شد.
 4. یکی از روش های بی خطر برای لاغری است.
 5. دوره نقاهت آن بسیار کم  می باشد.
 6. برای انجام لیپوماتیک پهلو نیازی به بیهوشی نیست.
 7. در این روش خطر آمبولی وجود ندارد.
 8. در این روش از جدیدترین و مدرن ترین متدهای روز دنیا استفاده می شود.
 9. باعث لیفت و همچنین سفت شدن بدن شما خواهد شد.

 

 

 

احتمال آمبولی در لیپوماتیک

یکی از مشکلاتی که در ساکشن چربی های بدن به وجود می آید آمبولی می باشد، آمبولی به معنای وارد شدن چربی به درون رگ های خونی در هنگام جراحی  می باشد ، این خطر قبل از این در متد های لاغری مشاهده می شد ولی در حال حاضر با گسترش علم پزشکی و همچنین هوشمند سازی دستگاه های لاغری  تقربیا به صفر در صد می رسد.

 

 

خطر آمبولی در این نوع جراحی ها خیلی کم است ،به این دلیل که جراح پیش از جراحی کلیه موارد لازم را رعایت می کند و آزمایشات لازم را از شما می گیرد، و با توجه به وزن و میزان توده ی چربی شما تصمیم نهایی را برای نوع عمل می گیرد، در چنین وضعیتی هراسی برای جراحی وجود نخواهد داشت و فرد به سادگی می تواند پس از جراحی به خانه برود.

 

روش لیپوماتیک به طور قابل توجهی بی خطر است که در حال حاضر از آن به عنوان یک روش مطمئن برای لاغری و تخلیه چربی یاد می شود. در این روش معمولا در طول یک جلسه نتیجه ی بسیار مطلوبی برای فرد حاصل می شود. به کمک لیپوماتیک همه بخش های دارای توده چربی بدن قابل ترمیم واز بین بردن هستند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هجده =