جراحی لاغری

پزشک جراحی لاغری

پزشک جراحی لاغری

پزشک جراحی لاغری این نوع جراحی را به افرادی که دچار چاقی مفرط هستند، پیشنهاد میدهند تا به کمک این روش هرچه سریع تر وزن کم کنند. در صورتی که فرد نتواند با ورزش و رژیم غذایی وزن خود را کم کند و دچار مشکلات و بیماری های ناشی از چاقی شده باشد، می تواند جراحی لاغری برای تناسب اندام و لاغری استفاده کند.

 جراحی لاغری

پزشک جراحی لاغری کیست

پزشک جراحی لاغری برای انجام جراحی لاغری از انواع مختلفی استفاده می کند یکی از راههایی که خود فرد در ابتدا امتحان می کند محدود کردن مقدار غذایی که فرد به صورت روزانه مصرف می کند،و باعث کاهش وزن وی می شوند. اما با انجام جراحی لاغری بر نحوه ی گوارش غذا و جذب مواد مغذی فرد تاثیر می گذارد.
با این حال همه ی انواع این جراحی ها می توانند خطرات و عوارضی مانند عفونت، فتق و لختگی خون را برای فرد به دنبال داشته باشد. بسیاری از افراد پس از جراحی لاغری، به سرعت وزن کم می کنند اما مدتی بعد، دوباره کمی وزن اضافه می کنند. در صورتی که ورزش کنید و رژیم غذایی خود را رعایت کنید می توانید وزن پایین خود را حفظ کنید. همچنین برای باقی عمر، نیاز به معاینه و پیگیری های پزشکی دارید

انتظاراتتان از پزشک جراحی لاغری چیست

برخی بیماران از پزشک جراحی لاغری خود انتظار دارند که پس از جراحی به سایز و یا هیکلی شبیه به مربی بدنسازی شان داشته باشند. یاید گفت قطعا این انتظارات برای فرد خیالی بوده و این نشان دهده این است که بیمار آمادگی لازم را برای انجام جراحی لاغری ندارد.روند بیشتر جراحی ها به این گونه است که بیمار پس از جراحی تا چند سال به طور مداوم به پزشک جراحی لاغری خود مراجعه می کند تا پیشرفت وی را بررسی کند.

قبل از جراحی پزشک جراحی لاغری چه توصیه هایی دارد

پزشک جراحی لاغری از همان ابتدا تاکید می کند که نتایج روش‌های باندینگ و بالن، موقتی است و برای گرفتن نتایج طولانی‌مدت بهتر است روش‌هایی مثل بای‌پس معده و اسلیو استفاده کنید.

– همچنین پزشک جراحی لاغری به بیمارگوشزد خواهد کرد بعد از هر کاهش وزن سریع ممکن است پوست افتادگی پیدا کند.

-روش باندینگ و بالون بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که بنا به دلایلی می‌خواهند سریع ۱۵ تا ۳۰ کیلو وزن کم کنند.

پزشک جراح لاغری

جراحی لاغری با روش اسلیو معده

جراحی اسلیو نوعی از جراحی لاغری است که فرد بعد از جراحی کاهش قابل توجه ای خواهد داشت در این جراحی ظرفیت معده و ایجاد یک محدودیت اجباری و فیزیولوژیک در میزان غذای مصرفی فرد صورت می گیرد. در جراحی اسلیو معده که به طریق لاپاروسکوپی صورت می‌گیرد قسمت عمده سمت چپ معده بیمار برداشته می‌شود و معده به شکل لوله باریکی باقی می‌ماند.

در جراحی با این روش تقریبا می توان گفت که ۸۰ درصد از بخش قابل ارتجاع معده شامل قسمتی از معده که هورمون گرلین ترشح می کند از معده جدا خواهد شد و قسمت باقی مانده معده با روشها ی خاص ترمیم می شود و ۸۰ درصد بافت معده جدا شده از بدن خارج می گردد.البته در تغذیه این افراد بعد از جراحی دچار تغییرات خواهد شد به عنوان مثال این بیماران باید از خوردن قندهای ساده خودداری کنند چرا که هضم آن‌ها در دهان شروع می‌شود.این محدودیت با تغییراتی نامحسوس تا پایان عمر باقی خواهد ماند و جراحی در یک سال اول باعث کاهش وزن قابل توجه فرد شده و در ادامه این کاهش وزن را به همین صورت نگه می دارد.

معایب جراحی اسلیو معده

– این جراحی در افراد ریزه خوار و شیرینی خوار هستند روش ایده الی نمی باشد و بیشتر ریزه خوارن یا شیرینی خواران تحت عمل اسلیو قرار می گیرند ممکن است نهایتا ۲۰ تا ۲۵ کیلوگرم از اضافه وزن خود را (حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد) از دست داده و خیلی زود دچار توقف کاهش وزن شود. بنابراین در انتخاب روش باید حداکثر دقت از سوی بهترین جراح لاغری انجام گیرد.

-این نوع روش جراحی لاغری مناسب افرادی که دچار ریفلاکس معده به مری یا ترش کردن و سوزش سر دل هستند توصیه نمی شود
زیرا باعث بدتر شدن وایجاد زخم مری و مشکلات درازمدت در فرد خواهد شد.

-از آنجایی که در این روش بخشی از معده برداشته می شود و از بدن خارج می شود بنابراین، اسلیو معده غیر قابل برگشت است.

جراحی اسلیو معده و پیشگیری از سرطان

برخلاف تفکر بعضی افراد مبنی بر ارتباط جراحی اسلیو و ابتلا به سرطان باید گفت که که این نظریه کاملا نادرست بوده و جراحی اسلیو به خودی خود باعث ایجاد یا پیشرفت سرطان معده نمی شود مگر اینکه بیمار پیش از جراحی اسلیو، ضایعه سرطانی در معده یا عامل مستعد کننده دیگری داشته که پس از عمل نیز تشخیص داده نشده باقی بماند و به پیشرفت خود ادامه دهد. علاوه بر این، اسلیو به دلیل کاهش قابل توجه وزن باعث پیشگیری از بروز خیلی از سرطان ها از جمله سرطان تخمدان نیز می شود.

پزشک جراح لاغری

جراح لاغری در تهران

جراحی لاغری در تهران باید قبل از هر اقدامی ، به شرایط روحی و جسمی بیماربیشتر توجه کند و با بررسی وضعیت سلامت فرد با تجویز آزمایشات لازمه ، اقدام به عمل جراحی لاغری برای فرد کند.

داشتن تخصص لازم ، تجربه ی کافی ، خلاقیت ، داشتن دانش ،مهارت لازم استفاده از روش های روز پزشکی دنیا ، استفاده از ابزار و تجهیزات پزشکی مدرن ، به کارگیری روش های نوین و کم عارضه از جمله ویژگی های جراح لاغری است .

انتخاب بهترین جراح لاغری در تهران

به منظور انتخاب بهترین جراح لاغری قبل از هر کاری به سایت های معتبر پزشکی مراجعه کرد ، نمونه عمل های انجام شده را با مقایسه تصاویر قبل و بعد از جراحی ، بررسی کنید و با مشاهده سوابق ، تحصیلات و اطلاعات ارائه شده در سایت مورد نظر تا حدودی اطلاعات لازمه را برای بهترین انتخاب کسب کنید.

با آگاهی از میزان رضایت دوستان و آشنایانی که جراحی زیر دست پزشک جراح مورد نظر اطلاعات لازم را به دست آورید و با دید بازتری در این خصوص تصمیم گیری کرد ودر نهایت بهترین جراح لاغری در تهران را انتخاب کنید.

نکاتی که پزشک جراح لاغری به شما توصیه می کند

افرادی که مبتلا به چاقی مفرط هستند، متاسفانه از عوارض و بیماری‌های مختلفی رنج می‌ برند و ریسک بسیار بالاتری برای ابتلا به بیماری‌ هایی ازقبیل دیابت، چربی خون بالا، فشار خون بالا، سکته مغزی، سکته قلبی و  دارند.

درمان این بیماران به سختی از طریق رژیم غذایی و ورزش یا بدون درمان دارویی نتیجه بخش خواهد بود و مسلما نتایج درمان در طولانی‌ مدت مایوس‌ کننده‌ ترخواهد بود طوری که میزان عود برای درمان‏ های غیر جراحی چاقی تا ۹۰درصد گزارش شده است.

 

پزشک جراحی لاغری

بنابراین اگر فردی به چاقی مفرط مبتلا است از آنجایی که ممکن است به هر یک از بیماری‌هایی که در بالا ذکر شد مبتلا شده باشد یا در آینده نزدیک مبتلا شود، نیاز است تا با درمان جراحی لاغری به وزن ایده آل خود دست یابد اما باید توجه داشت که درمان جراحی تنها یک روش کمکی برای لاغری است و بیمار متعهد است تا آخر عمر از رژیم غذایی مناسب و افزایش فعالیت بدنی (پیاده‌ روی روزانه یک ساعت) پیروی کند تا به وزن قبل از جراحی برنگردد.

پزشک جراحی لاغری و جراح لاغری در تهران کیست؟

بهترین پزشک جراحی لاغری پزشکی است که قبل از جراحی بیمار تمام مشاوره های لازم را به بیمار ارائه دهد و سابقه و تجارب هر پزشک در انتخاب بهترین روش درمانی و کسب نتیجه از جراحی نقش زیادی دارد، بیماران در هنگام مراجعه به جراحان جهت لاغری خود باید تمام سوابق درمانی خود اعم از بیماری ها و مصرف دارو را با پزشک مطرح نمایند زیرا بسیاری از بیماری ها مانند دیابت و فشار خون بالا مانع از انجام جراحی لاغری می گردد.

انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری

به منظور انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری و جراح ابدومینوپلاستی می توان به سایت های معتبر پزشکی مراجعه کرد ، نمونه عمل های انجام شده را با مقایسه تصاویر قبل و بعد از جراحی ، بررسی کنید و با مشاهده سوابق ، تحصیلات و اطلاعات ارائه شده در سایت مورد نظر تا حدودی اطلاعات لازمه را برای بهترین انتخاب کسب کنید.

پزشک جراحی لاغری

با آگاهی از میزان رضایت دوستان و آشنایانی که جراحی زیر دست پزشک جراح ابدومینوپلاستی را تجربه کرده اند می توان اطلاعات لازم را به راحتی به دست آورد و با دید بازتری در این خصوص تصمیم گیری کرد .

 

  آیا پس از جراحی لاغری همچنان خدمات پزشکی در اختیارتان قرار می گیرد؟

روند بیشتر جراحی ها به این گونه است که بیمار پس از جراحی تا چند سال به طور مداوم به پزشک خود مراجعه می کند تا پیشرفت وی را بررسی کند.

پس از جراحی لاغری نیز بیمار به پزشک خود مراجعه می کند تا روند کاهش وزن وی را بررسی کند و در صورت نیاز دارو و مکمل های ویتامین و مواد معدنی تجویز کند.

بیمارانی که عمل حلقه ی معده را انجام می دهند باید بر اساس نیاز های کاهش وزن خود، برای تنظیم اندازه ی حلقه مکررا به پزشک مراجعه کنند.

 

 

 

 

جراحی لاغری به کمک لیزر

جراحی  با لیزر یکی دیگر از روشهای لاغری است لیپولیز، روشی  است که حداقل تهاجم برای ازبین بردن دائمی چربی ها همراه با کشیدن پوست در ناحیه ی درمان می باشد.

جراحی لاغری با لیزر لیپولیزر بیشتر برای افرادی مناسب است  که می خواهند در ناحیه هایی از بدن که حذف چربی آنها مشکل است را برطرف کنند تا ظاهر مناسبی برای خود ایجاد کنند با این روش چربی پهلوها، بغل ران ها، شکم، ران ها، دست ها، چانه و باسن به راحتی  حذف می شود .زیرا لیزرلیپولیز شامل ابزارهای نوک تیزی می باشد که اجازه ی برداشتن چربی با جزئیات بالاتری را به فرد می دهند.

البته می توان گفت که لیزر لیپولیز روش نوین  لیپوساکشن به کمک لرزش است. به کمک لیزر لیپولیز سلول های چربی  توسط یک لوله ی مخصوص از بدن فرد خارج می شود.

 

 

پزشک جراحی لاغری

 

 

 

نکات پایانی دربارهجراحی  لاغری و پزشک جراح لاغری

قبل از انجام هرگونه عمل جراحی لاغری تا می‌توانید پرس و جو کنید و همه شرایط را ارزیابی کنید. بررسی کنید و ببینید که آیا واقعا شما نیاز به انجام چنین عملی دارید؟ آیا واقعا همه راه‌ها برای لاغری را امتحان کرده‌اید؟

تبلیغات گسترده‌ای در خصوص لاغری وروشهایمختلف آن وجود دارد. گول تبلیغات را نخورید و در پیدا کردن پزشک جراحی لاغری مناسب و حرفه‌ای تحقیق کنید. مطمئن شوید که شخصی که شما را عمل می‌کند واقعا یک متخصص لاغری واقعی است. خیلی مهم است که عمل‌های جراحی لاغری در مراکز مجهز و حرفه‌ای صورت بگیرد. اگر در مطب پزشک اقدام به عمل جراحی کنید حتی احتمال مرگ شما نیز وجود دارد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =